Raporum 1 yıl kontrolü fakat vergi indirimim sürekli?

alksgn

Üye
Üye
ben uludag üniversitesi hastanesinden 1 yıl sonra konrollü % 45 oranında rapor aldım 2 ay önce vergi indirimi icin ankara merkez saglık kurluna basvurdum bana gelen yazıda 3. dereceden vergi indiriminin uygulanmasına karar verilmiştir yazıyo ve kontro ibaresi yok aradım sürekli dediler böyle bir durum olabilirmi rahatsızlıgım psikolojik atipik psikoz saygılarımla cevap yazarmısınız

İsen Buga

Üye
Üye
Vergi indirimi bir seferde kabul görür, Raporunuzu maliye incelemiş ve uygun görüp onaylamış yapacak birşey yok. raporunuza gelince gerektiğinde kontrol olmakta fayda var.

alksgn

Üye
Üye
merak ettigim emekli olurken bu vergi indirimi gecerli olacakmı

alksgn

Üye
Üye
bir yıl sonra sürekli rapor alırsam vergi indirimim halen gecerli olacakmı yoksa yeni aldıgım raporumu göndericem ben bu vergi indirimi kaybetmek istemiyorum ne yapabilirim acaba simdiden cok tesekkür ederim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Süreli raporla vergi indirimine başvuurupta süresiz vergi indirimi alındığını ilkkez duyuyorum. İsen Buga'nın dediği gibi vergi indirimi bir kereye mahsus alınır. Prosedör böyle.
Not: Aynı konu için 50 yere ayrı ayrı başlık açmayınız. Konuya dair sorularınızı yine konu altında dile getiriniz.

TEMEL

Üye
Üye
Arkadaşlar süreli rapor ile sürekli vergi indirimi kesinlikle alinir.alinan vergi indirimi yazisinda tarih yok ise problemde yoktur demektir.bende süreli rapor ile vergi indirimi aldim ve sürekli olarak emekli oldum.hastahanenin raporunda süe olabilir fakat ankara vergi indirimini sürekli verebilir

yeekici

Üye
Üye
Bende ilk önce paü tip fakültesinden %40 süresiz engelli raporu aldim ankaraya gönderdim ankara devlet hastanesinden istedi devlet hastesinden bu sefer % 59 aldim fakat 1 yil sonra kontrol dedi raporda ankaraya gönderdim ankara süresiz olarak kabul etti benim kinide. Sana nasil tip fakültesinden verilen raporu ankara kabul etti ki

Tekerlekli Sandalye