Raporumda çalışamaz yazıyor. ÖMSS sonucu atanırsam?

EnemyHunter

Üye
Üye
Arkadaşlar benim sağlık kurulu raporu oranım %92 ağır özürlü kısmında evet yazıyor ve çalıştırılamayacağı işlerin niteliği kısmında çalışamaz yazıyor benim şöyle bi sorum olucak ÖMSS ortaöğretimden 85 puan aldım tercih yapmadım 2.tercihlerde yapmayı düşünüyorum eğer bi yer tutarsa rapordan dolayı sorun çıkabilir mi acaba ?

mahmut1983

Üye
Üye
slm bence tercihini yap atanırsan zaten evraklarını isticekler.atandığın kurumda tekrar komisyondan geçicek dosyaların orda sorun olurza zaten söylerler sorun çıkmazsa çalışırsın ama şunu merak ettim eğer ağır özürlüysen nasıl çalışacaksın çalışacak durumdaysan neden ağır özürlü yazıldı raporuna?

EnemyHunter

Üye
Üye
fizik tedavi ve nörolojik problemlerden dolayı sıcak soğuk acıyı dokunmayı hissetmiyorum tuvalet problemleride mevcut ama sürekli spor yaptığım için azda olsa yürüyebiliyorum ağır vermelerin sebebi bu galiba rapor bide 2.yılı ama raporda geçerlilik süresi sürekli yazıyor

bu raporu akdeniz üniversitesi tıp fakültesinden almıştık ortalama 3 ayda 2 ay kontrol ettiler emar vs tomografi filmler tahliller 1 ayda raporun çıkmasını bekledik en son bidaha prof doktorların bulunduğı heyete girdik orda baktılar

Tekerlekli Sandalye