Raporumu yükseltmek için sıkıntı olur mu

enesbey

Üye
Üye
Ben %50 engelliyim 4 ay önçe bacaktan ameliyat oldum özel hastanede kemiği kırmışım yeni kemik takıldı rapor oranı yükseltmek istiyorum bu %50 raporum düşer mi ve raporu yükselte bilirmiyim şimdiden tşk ederim

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=20638]enesbey[/MENTION]

Raporunuz yükselirmi bilemiyorum var olan raporunuzdaki sağlık sorunlarınızın arttığı gerekçesi ile itirazda bulunabilirsiniz. Durum tekrar değerlendirilebilir bu değerlendirme sizin için iyi yönedemi yoksa kötü yöndemi olur bunun yanıtını biz veremeyiz.

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=19476]meryemce[/MENTION]

Öncelikle İl Sağlık Müdürlüğüne başvuru yaparak hastane sevkiniz yapılacaktır. Yoğunluğa göre değişen gün verilecektir bana kalırsa başvuruyu raporunuz bitmeden yapın ki size gün gelene kadar geçen sürede raporunuzunda süresi bitmemiş olsun aksi halde aldığınız maaş falan varsa kesilir.
İkinci aşama zaten raporunuz olduğu için bilirsiniz muayene ve tetkik durumlarıdır. Son olarakta heyet işlemleri başlayacaktır hakkınızda hayırlısını diliyorum.

meryemce

Üye
Üye

Öncelikle İl Sağlık Müdürlüğüne başvuru yaparak hastane sevkiniz yapılacaktır. Yoğunluğa göre değişen gün verilecektir bana kalırsa başvuruyu raporunuz bitmeden yapın ki size gün gelene kadar geçen sürede raporunuzunda süresi bitmemiş olsun aksi halde aldığınız maaş falan varsa kesilir.
İkinci aşama zaten raporunuz olduğu için bilirsiniz muayene ve tetkik durumlarıdır. Son olarakta heyet işlemleri başlayacaktır hakkınızda hayırlısını diliyorum.
Teşekkür ederim vergi indirimi için ne yapıcam yalnız ben %40 la 5290 günle emekli oldum raporum yenilenirmi 3 yıllıktı korkuyorum

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

gülümse_hayata

Üye
Üye

Bildiğim kadarıyla raporunuzun yenilenmesiyle oran %40 altına düşmezse bir sorun olmayacaktır.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Rica ederim.

Tekerlekli Sandalye