Raporumuzda Ağır Özürlü İbaresi Yok Düzeltmek İçin Ne Yapabiliriz

ertu55

Üye
Üye
selamun aleyküm arkadaşlar biraz araştırdım ama bir cevap bulamadım belediye ye kaymakamlığa ve sosyal hizmetlere de gittim ancak kimse yardımcı olmadı biri birine öbürü ötekine gönderiyor,yardımcı olursanız çok sevinirim.

6 yaşlarında üçüz çocuklarım var birisi küvezde beyin kanaması geçirdiği için sol kol ve bacak bölümünü nereyse kullanamıyor %58 sürekli raporu var ben raporu ilgili birimlere gösterdim ancak maaş bağlanması için -(ağır özürlü)-ibaresinin karşısında evet yazması gerekiyormuş bizimkisinde hayır yazıyor durum böyle olunca da maaş bağlanamıyor diyorlar.
Eğer bağlanamıyorsa ben o ibareyi değiştirmek için neler yapabilirim şimdiden teşekkürler. istanbul sancaktepe de yaşıyorum

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bildiğim kadarıyla elinizde olan rapora ağır özürlü bölümüne evet yazdırmak biraz zor fakat yeni baştan İl sağlık müdürlüğüne başvurmanız halinde yeni bir hastanede sağlık kurulu muayenesine en baştan başlamak üzere sevk ediliyor zaten özür oranı ağır özürlü seviyesinde sorun çıkmadan halledilecektir.

ertu55

Üye
Üye
Bildiğim kadarıyla elinizde olan rapora ağır özürlü bölümüne evet yazdırmak biraz zor fakat yeni baştan İl sağlık müdürlüğüne başvurmanız halinde yeni bir hastanede sağlık kurulu muayenesine en baştan başlamak üzere sevk ediliyor zaten özür oranı ağır özürlü seviyesinde sorun çıkmadan halledilecektir.

,teşekkür ederim cevap için,bana başka hastaneye sevk edilmem yetiyor ama istediğim hastaneye sevk edebilirlermi acaba bir tanıdık var onun yardımıyla yapabileceğimi düşünüyorum ama o hastaneye sevk edilirse tabi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok hakem hastaneye sevk edeler sizi, ancak bana kalırsa siz yeniden rapor alın o tanıdık dediğiniz hastaneden, hiçç sevkle falan ugraşmayın başvurup yeniden rapor alın.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Farklı hastaneler olduğundan sorun çıkmaz ancak aynı hastane olursa sıkıntı olur

ertu55

Üye
Üye
çok teşekkür ederim yardımınız için iyi geceler.

Tekerlekli Sandalye