Rehabilitasyon alan bir kişi 2022 maaşı alamaz mı_?

Mehmet Eser

Üye
Üye
Sevgili Arkadaşlar benim oğlum 4 yaşında ve %95 oranında özürlü oğlum fizik tedavi görmekdeydi 3 ay önce özürlü maaşı almaya başladık ve 0-18 yaş sağlık hizmetinden yararlanıyordu yalnız simdi özürlü maaşı almaya başladıkdan sonra yeşil kart sağlık hizmetine geçmiş ve bız her ay o fizik tedaviye gitmesi için raporunu yeniliyorduk ve bu rehabılıtasyon merkezınde haftanın 5 gunu tedavi görüyordu simdi yeşil karttan dolayı o raporunu yenileyemiyoruz kuruma sorduk dıyorkı özürlü maaşını almazsanız 0-18 sağlık hizmetine geçer diyor bu konuda beni aydınlatabılırmısınız Teşekkür ederim simdiden

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani 2022 maaşı ve evde bakım maaşı alan ve ayrıca fizik tedavi olan binlerce insan var sorunu tam anlamış degilim yani fizik tedavi merkezi nasıl kabul etmez yada rapor nasıl yenilenmez bunların 2022 maaşıyla bağlantısı nedir anlamış degilim

Mehmet Eser

Üye
Üye
Şöyle anlatayım simdi benim oğlum 0-18 sağlık hizmetinden yaralanıyordu 2022 maaşı almaya başlayınca yeşil karttan faydalanıyor bu rehabilitasyon merkezide özelmiş yani ssk vb sağlık merkezleri herhalde ona odeme yapabılıyor 0-18 den faydalanınca böyle bu olay yokdu ama 2022 maaşı bağlanınca sağlık güvencesi yeşil kartamı geçiyor? bunları artı yada boyle bısey basına gelmıs arkadaslardan bilgi edınmek ıstıyorum bu arada konumla ılgılendıgın ıcın tesekurler mehmet bey

Tekerlekli Sandalye