Rüyalarda da Eksik Bir Şey Var....

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Kavuşmalar, rüyalara kalmıştır çoğu kez. Özlemler, rüyalarda giderilir... Sevmeler tekrar edilir orada... Uyanmak istemezsin zira her uyandığında aklın onda kalacaktır... Zira her uyandığında biraz mutluluk bırakmışsındır çiçekli yastığına... Şimdi ne zaman uykum gelse, aklıma sen gelirsin sevdiğim... Hani bir gece çok uykusuz kalmıştın ve ertesi gün:

''Nasıl uyku, güzel bir şey mi?'' diye sormuştun alay ederek..''Evet'' demiştim; ''Bir de sevdiklerini görüyorsan rüyanda...'' ''Hmm sahi mi? Kimi gördün sen?'' demiştin. Seni görmüştüm rüyamda... İmkânsızlarımdan sıyrılarak sevmiştim, çok sevmiştim...

''Seviyor musun beni?'' diye sormuştun hani. Aptal... Sevmesem gelir miydim yanına? Gerçeğini göreceğim diye geldim ya mükemmel rüyamdan ayrılıp... Şimdi ne zaman sen gelsen aklıma, uykum gelir sevdiğim... Hani bir gece çok uykusuz kalmıştım seni düşünmekten... Ve ertesi gece… Sonraki... Daha sonraki gece de... Her gecemi senli rüyalara, senli hayallere vakfettim. Ben biçare, senin için neler neler yitirmiştim.

Başımı yastığa koyamazdım korkudan... Ya gelmeseydin o gece? Seni göremezsem diye. Ah zavallı ben nasıl da beklemiştim o gece de gelirsin diye. Ama yok sahiden bitmiştik. Rüyalara kalan kavuşmalar hayallerde bile gülünçtü artık. Giderilmesi gereken özlemler yüreğine yüreğine işlerdi insanın. Tekrar edilesi sevmeler... Çoktan bitmişti değil mi genç adam?

Şimdi ne zaman rüya görsem sayıklayarak uyanıyorum, sayıkladığım ismine lanet ederek tekrar...

167419_501027606609180_267809166_n.jpg

Tekerlekli Sandalye