Sağ brakial pleksus lezyon sekeli

xanax

Üye
Üye
Herkese selamlar. Aşagida belirttigim rapor bilgilerim ile %40 veya üzeri ötv muafiyet raporu ve eski adı ile H sinifi ehliyet alabilmem mumkun mudur? Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşım bilgilendirebilirse çok müteşekkür olurum. İzlemem gereken prosedürler nelerdir ayrıca?Şimdiden teşekkür ederim.

Nörolojik muayene : Sağ üst ekstremite atrofik kol abdüksiyon , ön kol ve el flexiyon ve extansiyonunda kuvvet kaybı var.

Emg: Sağ brakial pleksus üst trunkusunda daha belirgin tüm trunkuslarda kronik parsiyel aksonal dejenerasyon ile uyumlu bulgular mevcuttur.

mustafameliye

Üye
Üye
Güzel kardeşim bende de aynı problem var. sağ kol brachial pleksus . dün heyete girdim. Yarin öğleden sonra sonuçlanacak. o zaman seni detaylı bilgilendirebilirim

xanax

Üye
Üye
Çok teşekkür ederim hakkinizda hayirlisi olsun haberlerinizi bekliyorum mutlaka.

İsen Buga

Üye
Üye
Herkese selamlar. Aşagida belirttigim rapor bilgilerim ile %40 veya üzeri ötv muafiyet raporu ve eski adı ile H sinifi ehliyet alabilmem mumkun mudur? Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşım bilgilendirebilirse çok müteşekkür olurum. İzlemem gereken prosedürler nelerdir ayrıca?Şimdiden teşekkür ederim.

Nörolojik muayene : Sağ üst ekstremite atrofik kol abdüksiyon , ön kol ve el flexiyon ve extansiyonunda kuvvet kaybı var.

Emg: Sağ brakial pleksus üst trunkusunda daha belirgin tüm trunkuslarda kronik parsiyel aksonal dejenerasyon ile uyumlu bulgular mevcuttur.

H sınıfı ile değil B sınıfı + kodlar ile alabilmeniz mümkün.. Ancak İl Müdürlüğü ÖTV muafiyeti yazacak mı bilemedik.

Mustafameliye ağadan iyi haberler bekliyorum...

mustafameliye

Üye
Üye
Evet arkadaşlar bugün kurul toplandı. tertibatlı araç kullanabilir yapılacakmış. haftaya cuma günü raporum hazır olacakmış dediler. sanirim bundan sonra kısım ehliyet komisyonuna kodları girmek icin randevu verecekler

mustafameliye

Üye
Üye
sıfırdan bir konu açılırsa herkesin faydalanabilmesi icin güncel olarak nasıl rapor alınır sırası nedir ötv muafiyeti icin ne gereklidir anladim. anlatsbilirim . hakki olan herkes faydalanmalı.

xanax

Üye
Üye
Geçmiş olsun sizin adiniza çok sevindim. Aşamalari ilk ağızdan dinleyebilirsek çok faydasi olacagini dusunuyorum.şimdiden tesekkurler

mustafameliye

Üye
Üye
Çok yorgunum yarin yeni koni açıp detaylı bi şekilde anlatacağım inşallah.

İsen Buga

Üye
Üye
Gözün aydın kendime almış gibi sevindim...
Rapor eilimize bi ulaşsın 2. aşamaya başlarız.

mustafameliye

Üye
Üye
Özel tertibatlı araç kullanabilir yazmis raporumda.
ehliyette ise 10.02 35.03 40.11 47 64 78 102 yazıyor. hala bazıları ötv muafiyeti alamazsınız diyorlar. otomatik vites zaten özel tertibat olarak kabul edilmiyor mu arkadaşlar?

İsen Buga

Üye
Üye
cevapladım sanırım 10.02 kod hareket ettirici tertibat sınıfından değerlendiriliyor..

cevaplamadaki amacım başkaları okusun bilgilensin...

Tekerlekli Sandalye