Sağ göz görmüyor sağ kulak duymuyor. Hangi oranda rapor alırım?

mucahit21258

Üye
Üye
Arkadaşlar benim sağ gözüm tamamen görmüyor, sağ kulağım tamamen duymuyor, yüzümün sağ tarafı tamamen felç, çenem ve burnum kırık ve bana %25 engel oranı verdiler.
Bu normal mi?

Lenovo A2010-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan.60

Üye
Üye
Öncelikle rapor yüzdeleri konusunda beyanda bulunmam yanlıştır.ama bazı denk geldiğim durumlarla size bir fikir vermek istedim.
Tek göz tamamen görmüyor %20 (böyle bir rapor gördüm )
Tek kulak duymuyor %8
Tek kulak şekil bozukluğu %3
Bu oranda raporlar gördüm.sizin rapor oranida %25 olmasi asa yukari normal gorunuyor.Ancak sizin yüz felci sebebi ile birtakım görsel bozukluklarda olabilir.bu sebeble sizin psikolojinizde bozulmuş olabilir.
Yerinizde olsam rapora itiraz ederim ve psikiyatri doktorunada derdimi anlatırdım.o da kesin bir yüzde verecektir.Bu şekilde tekrar bir rapor çıkartmayı denemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Gecmis olsun

mucahit21258

Üye
Üye
Öncelikle rapor yüzdeleri konusunda beyanda bulunmam yanlıştır.ama bazı denk geldiğim durumlarla size bir fikir vermek istedim.
Tek göz tamamen görmüyor %20 (böyle bir rapor gördüm )
Tek kulak duymuyor %8
Tek kulak şekil bozukluğu %3
Bu oranda raporlar gördüm.sizin rapor oranida %25 olmasi asa yukari normal gorunuyor.Ancak sizin yüz felci sebebi ile birtakım görsel bozukluklarda olabilir.bu sebeble sizin psikolojinizde bozulmuş olabilir.
Yerinizde olsam rapora itiraz ederim ve psikiyatri doktorunada derdimi anlatırdım.o da kesin bir yüzde verecektir.Bu şekilde tekrar bir rapor çıkartmayı denemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Gecmis olsun
Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Dediğinizi şekilde tekrar deneyeceğim

Lenovo A2010-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan.60

Üye
Üye
Estağfurullah ben teşekkür ederim.
Hayırlısıolur inşallah

Tekerlekli Sandalye