Sağ kolumu kullanamıyorum ehliyet alabilirmiyim?

bahar

Üye
Üye
Sag kolum dogustan kullanamıyorum.. Ehliyet alabilirmiyim.? Alabilmem durumunda Ankara da saglık raporu icin nereye basvurmam
daha iyi olur..?

İsen Buga

Üye
Üye
Ankarada en iyisi Ankara HAstanesi.dir. Yeri:Cebeci.de...
Rapor alırken uyarayım:
bir kaç rapor al: hem ehliyet için hem de ÖTV.siz araç için; heyete girmeden önce başvuru esnasında memura söyleyin.O size kolaylık sağlar;fazla fotograf ile gidin ki fazla rapor alabilesin.

bahar

Üye
Üye
Ankara hastanesinden raporumu aldım.. yardımlarınız icin tesekkurler. Ehliyet icin Ankara da gidebilecegim kurs oneriniz olur mu?
Bir tane kursu aradım.. b sınıf icin 290 tl iken h sınıfı icin 500 istiyor..Aracım olmadıgı icin ozel tertibatlı aracı olan bir kurs bulmam gerekiyor..

volkqn

Üye
Üye
Ankara hastanesinden raporumu aldım.. yardımlarınız icin tesekkurler. Ehliyet icin Ankara da gidebilecegim kurs oneriniz olur mu?
Bir tane kursu aradım.. b sınıf icin 290 tl iken h sınıfı icin 500 istiyor..Aracım olmadıgı icin ozel tertibatlı aracı olan bir kurs bulmam gerekiyor..

bahar bende ankara hastanesınden alacam . KURS BULDUN MU ?

İsen Buga

Üye
Üye
1992 de almıştım ama yine bir sormalısınız..

Özel FEZA
Sürücü kursu

çankırı caddesi vakıf işhanı kat 2 no 67 dışkapı

(0-312)324 36 42 (0-312)324 36 59

Etlik sürücü kursu
Necatibey civarında Diyar sürücü kursu
Dışkapıda Gökalp sürücü kursu

Tel bilmiyorum ama oradan H sınıfı ehliyet verildiği konusunda sağdan soldan bilgim var.

volkqn

Üye
Üye
suan bnım b sentifika var . tekrar kursa mi gitmem lazım ?

İsen Buga

Üye
Üye
sağlık raporu nasıl aldın? B ehliyet için uygundur raporu nerden ve nasıl aldın?

eğer tam teşekküllü hastaneden aldın ise sorun yok h için uğraşma...

volkqn

Üye
Üye
BANA B vermiyorlar .. iki tane b alabilir raporum vardı ama . emliyet kabul etmedi hastane h alabilir verdı büğün sonuçlar çıkacak .. ankara hastanesi raporu oluyor mu . orasıda devlet hastanesi bahara soracam ama oda yok

İsen Buga

Üye
Üye
Anakra Hastanesi tam teşekküllü bir hastane vereceği rapor olur.

samsunlu55

Üye
Üye
arkadaşlar merhaba. benim bir sorum olacak: sakatlığım sağ kolumda incelik sağ 3(üç) el parmağımda kısalık var. sakatlığıma dair %40 oranında 'SOL ELDEN KUMANDALI OTOMATİK VİTESLİ ÖZEL TERTİBATLI ARAÇ KULLANABİLİR' İbareli raporum ve Hsınıfı ehliyetim var. Ben Sıfır araç alırsam ÖTV den yararlanabilir miyim. Maliye bana bu konuda zorluk çıkarırlar mı? yararlanırsam nasıl bir tertibat yaptırmam gerekir.
TŞK.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Tertibatı sen yaptırmayacaksın. Makina mühendisi sendeki sakatlığa uygun proje çizip takılacak tertibatı belirleyecek. Ve raporundaki o ibarelerle ÖTV indiriminden yararlanırsın.

Orkide

Üye
Üye

Bahar Hanım ben de sağ kolumu ve elimi kaza nedeniyle kullanamyorum.Siz Ankara Hastanesinden H sınıfı sürücü belgesi aldığınızı yazmıştınız.Ben 2009 yılında Numune Hastanesinden H sınıfı sürücü belgesi almayı denedim fakat alamaz diye rapor verdiler.Sizin aldığınız raporun bir örneğini özelden bana mesaj atabilir misiniz, Çok teşekkür ederim

Tekerlekli Sandalye