Sağ taraftan felç olan babam için ağır özürlü rapor alamıyoruz ne yapmalıyız?

SELDAGZLKLU

Üye
Üye
Iyi günler babam 16 yildir felçli sağ tarafini kullanamiyor 1seneden beride böbrek yetmezliği hastasi 6ay önce rapor için başvurduk ve ağir özürlü değildir çikti bu rapora itiraz ettim şimdi başka bi hastaneye götürücez ve babam bu 6ay içinde diyalize başladi bana sağlik müdürlüğünde diğer hastanedeki rapor aldiğim rapordan farkli çikarsa ankara numuneye gitmem gerektiği söylendi babam zaten yeterince durumu kötü bunun başka bir yolu yokmu bana bilgi verebilir misiniz?şimdiden teşekkürler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maalesef ki artık hastaneler ağır özürlü raporu vermekte zorlanıyor yani vermemeye gayret ediyor yapmanız gereken çok basit sürekli çeşitli hastanelerden rapor alarak ugraşınızı sürdürmek, anladığım kadarıyla Ankara'dasınız hastaneden bol ne var her yerden deneyin alın.

SELDAGZLKLU

Üye
Üye
hayir malesef eskişehirdeyiz bu gidecegimiz hastane özür oranini farkli verirse babami numune hastanesine götürmemiz gerektiği söylendi ama babamin durumu ağir olduğu için oraya götürmeye kalksak yollarda harap olacak :(

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Eskişehirde kaç hastane var bilmiyorum ama her yere eş zamanlı olarak başvurun hangisi size yeterli raporu verirse artık, rapora itiraz edip Ankara numuneye gitmeyin ordaki hastanelere başvurun.

HacıEmre

Üye
Üye
Allah yardım etsin

Tekerlekli Sandalye