Sağlık Bakanlığı sınav sonuçlarına göre ek atama yapacak mı?

kenan17

Üye
Üye
Arkadaşlar duyduğuma göre 1-2 aya kadar sağlık bakanlığı 13.11.2011 sınav sonuç listesinden başarı sırası takip edilerek ek atama yapılacağına dair bir duyum aldım bundan bilgisi olan var mı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ek atama olacağı duyumu kulaktan kulağa yayılıyor ama hiç kimse kaynak göstermiyor. Atama olacaksa özida v.b gibi ilgili sitelerden duyuru yapılır zaten.

by_handsome25

Üye
Üye
bu hangı sınavlar acaba 2010 yılı ıcınde yapılan sınavlar ıcın mı acaba

İsen Buga

Üye
Üye
Sınav yapılacağı sanmıyorum: Nedeni basit anlatayım...

Sınav yapıldı 2010 tarihinde. Kazananlar var yedek kalanlar liste halinde yayımlandı. Yerleştirme yapıldı.
Buraya kadar oh be ve bir bardak su içelim. düşüncesi yayıldı ancak;

Halk arasında dedikodu görmedim: Bakanlık Mevzuatına aykırı yerleştirme yapıldı. Sınav yönetmeliğinde bir memuriyete yerleşmemiş olması gerekiyordu ve özürlü olması gerekiyordu.
Asalaklar tespit edildiğinde işgal ettikleri akdrolar elinden alındı. Doğrusu kadrolara yerleştirme yapılırken adaylar sıkı incelendi.(buraya kadar benim bildiğim bu kaynak yok).

Yerine yedek sıralamasındaki adaylar yerleştirildi. Yinede sorun bitmedi: Adaylar mevzuata aykırı hareket etmişler yada ne bileyim mevuzata uyguna daylar çıkmadı vs. 2 bir yedek yerleştirme yapıldı. Aynı sorun yaşandı mı? Evet...

Nereye kadar? Bilmiyorum. Belki tamam diyene kadar...

Şuan Sağlık Bakanlığı Engelli alımı için sınav durumunda değil. ÖMSS sınavı varken bakanlık bunu es geçmez ve görmezlikten gelmeye çalışmaz. Dolayısıyla kulaktan dolma bilgilere hemen inanmayın...

kenan17

Üye
Üye
ek atamalar basladı herkezin bilgisine....

Alper58

Üye
Üye
Önceden sinava girmis olmak lazimdi ama dimi?

YassaX

Üye
Üye
Alper58 13 KASIM 2010 Tarihinde yapılmış olan SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖZÜRLÜ PERSONEL SINAVI ( MEB - EĞİTEK'İN HAZIRLADIĞI ) ' na girmiş olmak gerekiyor.

Tekerlekli Sandalye