Sağlık raporu alımının bakanlık talimatıyla durdurulduğu doğrumu?

kolera

Üye
Üye
Merhaba bizim iki mayısta rapor yenilemek için heyet günümüz vardı,bugün hastaneden arayıp bakanlık talimatı ile raporların durdurulduğu söylendi konuyla ilgili bilgisi olan var mi acaba

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İlginc bir talimatmış. Süreli raporu olanların mağdur edilmemesi için gerelkli önlemler alınadıysa çok kişinin canı yanar bu uygulamadan.

kolera

Üye
Üye
Biz mağdur olacağız meselâ,başka var mi böyle telefon alan acaba

kolera

Üye
Üye
Artık hastane değil Başka bir kuruma raporları devredeceklerini söyledi kadın anladığım kadariyla

kolera

Üye
Üye
Sağlık bakanlığını aradım,özetle ve aklımda kaldığı kadarıyla dediler ki;18 yaş altı engelli heyet raporuna başka biri bakacak gerekli düzenleme yapıldı sistemde bir sorun yok sorun hastaneyle ilgili eğer süreç uzarsa tekrar arayın :(

kolera

Üye
Üye
Burada maaş ile ilgili olunca sayfalarca yorum yazılıyor onun dışında bilen duyan gören yok

Hakan1979

Üye
Üye
Ben 03.05.2019 da basvurdum hic bir sorun cikmadilar vermeyiz diye.Sadece cok agir bir sekilde zorlastirmislar isteklerini ve ilgisizler

kepsutum

Üye
Üye
Durdurulma yok. Engelli raporu ile ilgili yönetmelik değiştirildi ve ani olan bu değişime hastaneler hazırlıksız yakalandı. Eğitim eksikliği de cabası tabi. Zamanla sistem oturunca her şey düzelecektir..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kolera

Üye
Üye
Hangi hastane sizin,zira biz hala bekliyoruz

kolera

Üye
Üye
Durdurulma yok. Engelli raporu ile ilgili yönetmelik değiştirildi ve ani olan bu değişime hastaneler hazırlıksız yakalandı. Eğitim eksikliği de cabası tabi. Zamanla sistem oturunca her şey düzelecektir..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durdurulma yok mu,biz hala haber bekliyoruz heyete çağrılmak için

umit57

Üye
Üye
durudurulma diye bir şey yok...sadece teknik ayrıntılar vs değişikliğe uğradı?bazı hasteneler yeni sisteme tam geçmediyse ertelemiş olabilir..Hatta bakım aylığı alanlara denetim yapılmaya başladı bu aya yeniden evrak verecekler?(özellikle tam bağımlı olmayan kişiler)

mir33

Üye
Üye
Forumda yeniden rapor istenen üye var mı?

R

rahim

Guest
durudurulma diye bir şey yok...sadece teknik ayrıntılar vs değişikliğe uğradı?bazı hasteneler yeni sisteme tam geçmediyse ertelemiş olabilir..Hatta bakım aylığı alanlara denetim yapılmaya başladı bu aya yeniden evrak verecekler?(özellikle tam bağımlı olmayan kişiler)

..................................

R

rahim

Guest
durudurulma diye bir şey yok...sadece teknik ayrıntılar vs değişikliğe uğradı?bazı hasteneler yeni sisteme tam geçmediyse ertelemiş olabilir..Hatta bakım aylığı alanlara denetim yapılmaya başladı bu aya yeniden evrak verecekler?(özellikle tam bağımlı olmayan kişiler)[/......................

kolera

Üye
Üye
Durduruldu derken tamamen kaldırıldı manasında degil zaten,heyet günümüzü iptal ettiler bayramdan sonra düzelir diyolar sistem dolayısıyla evde bakım ayligimiz kesilecek.suan bizim için durdu mu durdu

sevenibil

Üye
Üye
benim bir sorum olacak arkadaslar, yardımlarınızı bekliyorum,

01/01/1967 doğumluyum sgk girişim 1988 şubatın 2 toplam şuan 1634 günüm var, 52 yaşındayım sigortam yok şuan yaş itibariyle sağlık sorunlarım var, bacaklardan dizlerden yürümekte zorluk cekiyorum amaliyat sınırını gecti platin olmuyor protez öneriyorlar fakat onlarında ömrü 4/5 yıl sonra bacagını kesmek durumunda kalınabilir diye olamıyorum koah var ilerlemiş derecede, yüksek tansiyonum var, şeker var,3 adet bel fıtıgım varemekli olmak için sağlık kuruluna rapor için müracat etsem toplamda heyetten ne çıkar bana bu şartlarda emekli olabilmemin yolu nasıl mümkün olur, teşşekkür ederim.

serbetcimehmet

Üye
Üye
ssk prim olayı hakkında bilgim yok ama sanırım tek rahatsızlıktan %70 iş görmemezlik raporu alabilecegin sürekli bir tek hastalıktan heyetten rapor alman gereklidir diye biliyorum, mevlam yardımcın olsun kardesim, gecmiş olsun

Tekerlekli Sandalye