Saglık raporu süresi ve oranı hakkında bilgi alabilir miyim?

Oglumun %76 agır özürlü raporu var raporun süresi 2 yıldı.
müracaat tarihi:03.02.2010
Rapor tarihi:23.03.2010

Benim sormak istedigim 03.02.2010 tarihinde başvurmuşuz 23.03.2010 tarihinde rapor çıktı.mesela ben bu hafta başvursam olur mu acaba.

rapor teşhisi paraparezi.idrar inkontinansı,metal reterdasyon,hidrosefalı,tetrakard sendromu.

Oglum 1 ay önce lomber konjektal kifozdan ameliyat oldu sizce rapor oranı kaç olur bilgisi olan yardımcı olabilir mi.

Ama raporda sürekli yada süreksiz var . Ona göre gidilir . Kendin rapor almak istersen 6 ayda bir gitmek lazimmiş

Mesela, 23.2.2012 tarihinde rapor için başvurun aldığınız yeni raporu SHÇ e bildirin. Böylece maaşta kesinti olmaz.

Halil bey 1 ay içinde raporu alabilir miyiz acaba.geçen raporu 50günde elimize ulastı.raporun çıkma süresi hastaneden hastaneye degişiyor herhalde.bu hafta hastaneye rapor için başvuru yapsak sorun çıkartırlar mı sizce ?

Valla bilemiyorum sakaryalı. Seninde dediğin gibi sağlık raporu alma süresi ilden ile değişiyor. Ben burda maksimum 1 haftada alıyorum sağlık raporu. Senin bulunduğun ilde 50 günde veriliyorsa sende 60 gün önce başvuruda bulun. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum...

Onun ben bilemem sakaryalı. En doğru kararı DR verir. Hatalığın vucutta bıraktığı etkiye bakar, tahlilllere bakar vs vs vs... Bunları bilmek için DR olmak, hastayı muayene etmek ve tahlillere bakmak lazım.

Geri