Sağlık Raporumun Aslını Kaybettim.?

trakyali59

Üye
Üye
Merhaba 26/10/2009 tarihinde İşkur Tarafından yönlendirilerek Devlet hastahanesinden % 53 Rapor Aldım Ve Raporumun Aslını Bir kez Ankara ya gönderdim usule uygun düzenleme yapılmadığından dolayı tekrar yenilenmesini istediler ve % 49 a düşürüldü Geçmişi Pek Hatırlıyamadığım İçin Aslını alıp almadığımı hatırlamıyorum tam emin değilim Elimde sadece fotokopileri var işkurdaki aslı aldım hatta ve hatta hastahanede aslı gibidir yapıp fotokopiyle çoğalttım ama o günden bu yana öyle çok iş ve adres değiştirdim ki sadece elimde şuan raporun fotokopisi var Özürlü devlet memur Sınavları oluyormuş. bende açık lise okuyorum sanırım girmeyi hak ediyorum. şimdi asıl merak ettiğim konu ben bu raporun aslını hangi makamdan talep edebilirim ? bu raporu hakketiysem eğer bunun aslını bana tekrar vermek zorundalar diye düşünüyorum aslını kaybettiğim için çoğu şeyden faydalanamıyorum mesela vergiden muaf tutulabilirim ama aslı olmadığı için olamıyorum 4400 günden emekli olabilirim fakat aslı yok sınavlara giricem fakat yine aslı yok hangi mevkilere başvuru yapabilirim eğer bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
raporu aldin hastaneye git asli gibidir fotokobisini iste verirler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Çok tedbirsizmişsin be güzel kardeşim. Tekrardan istemeyi dene...

Tekerlekli Sandalye