Sağlık raporuna itiraz sonucu başka hastaneye sevk?

İlyas46

Üye
Üye
Efendim
Ben bir rapor aldım bu raporda ağır özürlü yazmıyor diye itiraz ettik bizi başka hastaneye yönlendirdiler ordan aldığım raporda ağır özürlü ibaresi var.(ama bu 2. rapora bireysel başvuru yaptık ve bireysel başvuru yazıyor) ve bununla sosyal yardım almaya başladık.
Sorum şu: iki rapor oranları ve sonuç farklı ama bizi 3 hastaneye sevk etmediler NEDEN?
2- Birinci raporu kullanmak istiyorum kullanabilir miyim?
Teşekkürler

SM-G570F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba ilyas46,

Öncelikle geçmiş olsun. En son alınan rapor bir öncekini geçersiz kılar zaten mantıklı olan da son raporunuzu kullanmanızdır. Size sosyal yardım almanızı sağlayan yeni raporunuzu hayırlı günlerde kullanmanız dileğimle,

Not: İkinci raporu aldınız ve amacınıza ulaştınız (ağır özürlü ibaresini yazdırarak sosyal yardım alabiliyorsanız neden ilk raporu kullanmak istiyorsunuz ki? Bu ülkede her şey garip iken sizin iki farklı rapor ve iki farklı orana sahip olmanız gayet doğal :( 3. hastaneye sevk etmemeleri ise tamamen bir şans ve bence bunu iyi kullanın.

Sağlıcakla kalın,

İlyas46

Üye
Üye
Teşekkür ederim.
Evet karışık bir durum. 1.rapor %96 2 yıllık idi
2.si %81 ama bitmek üzere 7 8 aylık bi süreç. Bütün birikimle Uygun bir araç düşünmüştük ama Uğraşıp duruyoruz işte.Sağlık olmayınca hiçbirşeyin tadı yok.

SM-G570F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye