Sağlık sorunlarım için yardımınıza ihtiyaç duydum.

tolgahan0

Üye
Üye
İyi bayramlar cümleten, Ben ruh ve sinir kategorisinde şizofreni tanısıyla ruhsal çöküş tamamen intihara meyilli ve herşeyimi kaybetmiş yalnızlığa terkedilmiş birisiyim. Sadece ruh sinir değil 15 yıldırda deri ve zührevi olarak hidradeniditis supuratuva hastasıyım hiç tedavi olmadım ileri seviye ve inanılmaz bedensel acılar ve cildde kalıcı ağır yaralanmalar içindeyim. Google hidradeniditis supuratuva görseller anlatır yaşadığım acıları. Bitmedi tip 1 diyabet tanısı ilede 2 yıldır konulan bir tanı ve olmadığım bir tedavi sürecim var. Devamla algoloji ve nöroloji bölümündende kronik ağrılar tanılarm var en çok ihtiyacım olan bu tanıda bir doktor bana bir ağrı kesici yazmadı zaten bedenimdeki ağrı ve acılar ruhumdakiyle eşit hale geldi ve ben artık insanlıktan çıktım ne olduğumu bilmiyorum. Hemoroidler DORSALJİ ve MİYALJİ ve Diğer lokal deri ve deri altı enfeksiyonları. Ben sadece cedrina kullanıyorum rahat uyuyabilmek için. İğneli ilacım ve bir çok ruh sinir dalında ilaçlarımı kullanamıyorum mahkum olduğum için anlaşmalı eczanelerden almam gerekiyor ve yetişebilmek için uğraştığım zaman sürecine yeniliyorum. clopixol depot risperdal cedrina rivoclon gibi. Arkadaşlar sizden ricam bana bütün tanıları koyan üniversite ve devlet hastanelerinden acile giderek contramal diye olduğum iğne var ben seçmedim acil doktoru yapıyor bu iğneyi ben hergün gidemiyorum acile bu doktorlar benim bütün bu tanılarıma bir ağrı kesiciyi neden yazmazlar Diş ağrısını çekmeyen yoktur dayanamıyorsunuz değilmi, şu kadar anlatabilirim halimi, ne bedenim ruhuma dirlik verdi nede ruhum bedenime uyuşamadılar birbiriyle biri vurdu kendini göklere diğeride tam tersi zeminlere. Ne olacak bu işin sonu denilirse görünen köy klavuz istemez anlatımlarıma göre ölmüşüm ben. Geçen hafta ankara ibni sina algoloji Uzun süreli salınım tramadol yazacam dedi bana yok ne reçete ne e-nabızda bir iz bir uygulama. Bir yol gösterin cimer den yazmalımıyım sizce sağlık bakanlığına durumumu. Bayram diye aramadım ALO 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezini rahatsız etmeyim dedim insanların halini keyfini. Ama bedensel acılarım ve ağrılarım ve ruh halim intihar düşüncesini yoğun yaşatıyor bugün bana o yüzden uyku ilacı içtim uyutuyum istedim kendimi, Duygu durumum veya tanılarım ile ilgili hepside kronik olduğu için, tekrar bayramınız kutlu olsun vereceğiniz tavsiyeler benim için anlık hayati önem arz etmektedir, cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler ederim.

ETC

Üye
Üye
tam olarak okuduğumu iddia edemem ama intihar düşüncesi hakkında okuduğum bölüm için üzüntü duydum. Ama bunu gidermek için de elbette sebepler var, bende obsesif kompulsif vardı, hala da var, çoğunlukla ben de düşünürdüm senin dediğini ama bu son çare değil. Özel pisikiyatriste maddi olarak gücün yetmese bile kamu alanında bir psikiyatriste durumunu muhakkak anlatmalısın. İntihara meyilli olduğunu belli edersen bunun çıkarı bazı antidepresif ilaçlarla olur. Bence bu durumu ihmal etme

Tekerlekli Sandalye