Sakatlık oranım arttı. Elimdeki raporla 2022 maaşımın artması için başvurabilir miyim

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
slm arkadaşlar ben heyete girip tekrar rapor alacam iş gücü kaybım yüksek oran verirlerse..2022 maaşımı arttırmak istiyorum.fakat alacagım özürlü raporu kullanım amacı 2022 degil.. ankara... raporumu göndersem kabul edermi bi sorun olurmu?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Alacağın rapora "2022 icin de gecerlidir" şeklinde bir ibare ekletirsen aynı raporla 2022 maaşının yükseltilmesi içinde başvurabilirsin...

E

ENB ÜYESİ

Guest
raporun kullanım amacı bölümü boşsa gönderebilirmiyim

E

ENB ÜYESİ

Guest
abi raporumu aldım derecem yükselmiş raporuma 2022 ibaresini nasıl ekletecem ne yapmam gerek bi yol gösterin

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Alacağın rapora "2022 icin de gecerlidir" şeklinde bir ibare ekletirsen aynı raporla 2022 maaşının yükseltilmesi içinde başvurabilirsin...

şizofren raporu alırken 2022 için gecerlidir yada 2022 maaşı alabilir ibaresi ekletmedinmi? sana raporu ekletmeni söylemiştim.

E

ENB ÜYESİ

Guest
ekletmeyi nasıl yapacam rapor elimde ekletme yöntemini bilmiyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Raporu almadan önce ekletecektiniz alınmış rapora sonradan ekleme yapamazlar yani aldıgın rapora ekleme olmaz yeniden bir rapor daha alacaksınız

E

ENB ÜYESİ

Guest
orjinal rapor elimde ama diyelimki orjinal raporu götürdüm eklediler istedigim ibareleri.ama ben RAPORU TEK İŞ İÇİN KULLANMIYCAMKİ 3 KURUMA GÖNDERECEM O ZAMAN NASIL OLACAK

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Dilekçeye hangi kurumlara verecegini belirtip gerektigi kadar nüshalarda iste mesela şöyle;

eklenti yapılacak olan sağlık kurulu raporumu farklı kurumlara verecegimden tarafıma verilecek olan raporun 3 nüsha halinde verilmesi gerektigini....

böyle bir ibare ekle dilekçene ona göre verirler..

Tekerlekli Sandalye