Şalvar pantolon modası

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Geçmişten günümüze baktığımızda şalvar bayanlar tarafından rahat oluşu, giyim ve kombini en kolay kıyafetlerden biri olmuştur. Pantolon modası değişse de her yıl şalvar modasını değiştirmemektedir.

salvarpantolon.jpg

Tasarımcılar her yaz şalvara kumaşlarla ya da renklerle hareket kazandırmaya devam ederek bayanların en rahat ettiği kıyafetlerini daima ön planda tutmayı başarmaktadırlar. Eski yıllarda şalvar daha bol ve desenli iken şimdilerde daha dar ve düz renklerde tasarlanmaktadır. Dar pantolon sevmeyen bayanların daha çok tercih ettikleri bu model artık pantolon olarak da bayanların beğenisine sunulmaktadır.

slvar.jpg

Tasarımcılar tarafından oldukça farklı kumaş ve modelde üretilen şalvarlar 2013 yazında sıkça rastlayacağınız pantolonlardan olacaktır. Şalvarlar her tarza hitabıyla da oldukça fazla rağbet görmektedir ister spor ister klasik kullanacağınız bu pantolonlar altına giyeceğiniz ayakkabı ile istediğiniz formu kazanmanızda etkili olacaktır. Tasarımcılar 2013 yaz ayları için hazırladıkları şalvarlarda kumaş olarak penye, kot, buzi, saten, dantel, tül, şifon, saf keten olarak bir çok kumaş çeşidini kullanarak bayanların beğenisine sunmuşlardır. Günlük hayatınızda jean, keten ve penye şalvarlar tercih etmenizi size tavsiye ederiz.

Şalvarlarınızın üzerine giyeceğiniz atlet, tişört altına giyeceğiniz sandalet, babet, terlik, dolgu topuklarla muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz. Şalvarı abiye kullanmayı düşünüyorsanız genelde saten, şifon, tül, buzi tarzı kumaşlar tercih etmeniz üzerine şık bluz ve platform topukla hoş bir takım oluşturmanız mümkün olacaktır. Şalvarlar bel kısmı oturan ağ kısmı biraz bol ve paçalara doğru daralan modeller yanında bel dar, paçalar oldukça bol modeller belde pileler ağ kısmı tamamen bol kesimlerle de bu sezon bayanlar arasında oldukça moda olacaktır. Şalvarlarda trend olacak renkler ise düz renklerin yanında bordo, yeşil, siyah, neon renkler yer alırken leopar deseni, çiçek ve kamuflaj desenleri de bu yıl çok dikkat çekecektir.

ayselonerr

Üye
Üye
merHABA sitenizde beğendiğim şalvarı nasıl alacağım.. fotoğrafı var ama nasıl alacagım ve fiyatı nedir bunları bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü almak istiyorum

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aysel hanım sitemizdeki konular tamamen bilgi amaçlıdır. Tanıtılan ürünü nereden satın alacağınıza dair adres vermek mümkün değil. En azından ben bilmiyorum.

Tekerlekli Sandalye