Samsung Galaxy Music,Galaxy Pocket Neo,Pocket,Galaxy Round Telefon İncelemeleri

Samsung Galaxy Music.jpg

Samsung Galaxy Music sahip olduğu güçlü müzik donanımının dışında ayrıca Projeksiyon özelliği ile dikkat çekiyor.WVGA çözünürlüğünde yansıtma yapabilen projektör, 9 lümen parlaklığa sahip.

Samsung Galaxy Music İncelemesi

Samsung’un beklenen müzik telefonu Galaxy Music Ve başlıca eğlenceli özelikleri;

Dahili Hafıza: 4 GB dahili hafıza 512 MB Ram
Kamera: 3 Megapiksel
İşletim Sistemi: Android 4.0 işletim sistemi ve Samsung Touchwiz kullanıcı arayüzü
İşlemci Hızı: 1 GHz
Pil: 1300mAh kapasiteli standart pil
Ayrıca: RDS’li Stereo FM Radyo (dahili antenli),GPS ve GLONASS desteği,Akıllı ses, music view, güçlü stereo hoparlör, SRS Surround ses efektleri

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Samsung Galaxy Pocket Neo İncelemesi

Samsung Galaxy Pocket Neo'nun başlıca özellikleri;

Ekran: 3.0'' 240 x 320 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 850 MHz
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 MB
Kamera: 2 Megapiksel
Pil: 1200 mAh
Ağırlık: 100.5 Gr

Eğer fazla büyük bir Android işletim sistemli ve kamerasından fazla bir performans beklemediğiniz bir akıllı cep telefonu arıyorsanız Samsung Galaxy Pocket Neo tam size göre diyebiliriz.

Ama bunun yanında boyutuna göre 4 GB dahili hafızası,512 MB Ram kapasitesi ve 850 MHz işlemci hızı ile bir çok işinizi rahatça yapabilmeniz için yeterli kapasiteye sahip gayet akıllı bir telefon olduğunu da belirtelim.

Ve son olarak en yeni Android işletim şistemi Jelly Bean'in yeni versiyonu sayesinde daha akıcı menü geçişleri, geliştirilmiş Google Chrome, gelişmiş internet ve uygulama desteğine sahip olan Galaxy Pocket Neo,32 GB'ta kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Samsung Galaxy Pocket S5300 İncelemesi

Samsung S5300 Galaxy Pocket'in başlıca özellikleri;

Ekran: 2.8'' 240 x 320 Piksel
İşletim Sistemi: Android 2.3
İşlemci Hızı: 832 MHz
Dahili Hafıza: 2 GB
Kamera: 2 Megapiksel
Pil: 1200 mAh

Eğer ucuz yoldan Android işletim sistemine sahip bir akıllı cep telefonu istiyorsanız ve ekranının küçüklüğü sizin için önemli değilse geniş dahili hafızası ile Samsung S5300 Galaxy Pocket tam size göre.

Samsung Galaxy Round G910S İncelemesi

Samsung Galaxy Round G910S akıllı cep telefonunun başlıca özellikleri;

Ekran: 5.7'' 1080 x 1920 Piksel Super Flexible AMOLED
İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 2.3 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 32 GB
Ram: 3 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 2800 mAh
Ağırlık: 154 gr
Kalınlık: 7.9 mm

Android 4.3 (Jelly Bean) işletim sistemi ile birlikte gelen Samsung Galaxy Round akıllı cep telefonunun en dikkat çeken özellikleri 5.7 inçlik Super Flexible AMOLED ekranı ve 3 GB'lık Ram kapasitesi diyebiliriz.

2.3 GHz'lik 4 çekirdekli güçlü bir işlemciye sahip olan Samsung Galaxy Round 32 GB'lık dahili hafızaya sahip ve ayrıca cihaz 64 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

Samsung Galaxy Round'un 13 megapiksellik arka kamerası 2160p ve 1080p video kaydı yapabilmekte. Aynı zamanda ön tarafındaki 2 megapiksellik kamerasıda1080p video kaydı yapabilmekte.

4G (LTE) desteği ve A-GPS desteği bulunan Samsung Galaxy Round'un Radyosu bulunmamakta.

Ekli dosyalar

• Samsung Galaxy Music.jpg
    Samsung Galaxy Music.jpg
    49.7 KB · Görüntüleme: 138
Geri