Samsung Galaxy Trend Plus,Trend, Y,Samsung Gravity Q,Samsung Z Telefon İncelemeleri

Samsung Galaxy Trend Plus.jpg

Android 4.2.2 işletim sistemi ile birlikte gelen Samsung Galaxy Trend Plus, 1.2 GHz'lil çift çekirdekli işlemciye ve 4 GB'lık dahili hafızaya sahip. 4 GB'lık dahili hafızanın 2.2 GB'lık kısmı kullanıcılar için ayrılmış durumda ve cihaz 64 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

Samsung Galaxy Trend Plus İncelemesi

Samsung Galaxy Trend Plus ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran Boyutu: 4.0'' 480 x 800 Piksel TFT LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2.2
İşlemci Hızı: 1.2 GHz
Ram: 768 MB
Dahili Hafıza: 4 GB
Kamera: 0.3 Mp Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 1500 mAh
Ağırlık: 118 Gr
Kalınlık: 10.57 mm

768 MB'lık Ram kapasitesi bulunana Samsung Galaxy Trend Plus'ın 5 megapiksellik arka kamerası 720p (HD) kalitesinde video kaydı yapabilmekte.

Samsung Galaxy Trend Plus'ın 1500 mAh'lık pil kapasitesi ise bizce 4 inçlik bir ekrana sahip bir akıllı telefon için biraz az gibi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~​

Samsung Galaxy Trend S7560 İncelemesi

Samsung Galaxy Trend S7560 ve başlıca özellikleri;

Ekran: 4'' 480 x 800 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.0
İşlemci Hızı: 1 GHz
Dahili Hafıza: 4 GB
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 1500 mAh
Ağırlık: 122 gr
Kalınlık: 10.5 mm

Samsung Galaxy Trend S7560 akıllı cep telefonu 4 inçlik ekran boyutu, 1 GHz'Lik işlemcisi, 4 GB'lık dahili hafızası ve 5 Megapiksellik kamerası ile uygun fiyata akıllı bir telefon almak istiyorsanız tercihlerinizden birisi olabilir diyebiliriz.

Fakat bizce 4 inç boyutuna göre 1500 mAh'lık pil kapasitesi biraz az gibi daha fazla olabilirdi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Samsung Galaxy Y İncelemesi

Samsung Galaxy Y'nin başlıca özellikleri;

Ekran: 3.0'' 240 x 320 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 2.3 (Gingerbread)
İşlemci Hızı: 512-900 MHz
Dahili Hafıza: 180 MB
Ram: 290 MB
Kamera: 2 Megapiksel
Pil: 1200 mAh
Ağırlık: 97.5 Gr

Eğer uygun fiyata, küçük ekranlı kaliteli, Android işletim sistemli akıllı bir cep telefonu istiyorsanız Samsung Galaxy Y tam size göre diyebiliriz.

3G destekli Samsung Galaxy Y, gerek işlemci hızı ve gerekse de dahili hafızası ile bir çok işinizi rahatlıkla görebileceğiniz 3 inçlik ve sadece 97.5 gram ağırlığında olan küçük ama güçlü bir telefon.

Son olarak Samsung Galaxy Y'yi aldığınız zaman kutusundan 2 GB'lık hafıza kartıda hediye olarak çıkıyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Samsung Gravity Q T289 İncelemesi

Samsung Gravity Q T289 akıllı cep telefonu ve başlıca özellikleri;

Ekran: 3'' 240 x 320 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Standart
İşlemci Hızı: 416 MHz
Dahili Hafıza: 256 MB Rom
Ram: 128 MB
Kamera: 2 Megapiksel
Pil: 1000 mAh
Ağırlık: 118.8 Gr
Kalınlık: 14.2 mm

Samsung Gravity Q akıllı cep telefonu gizli QWERTY klavyesi ile dikkati çekiyor.

Cihaz 32 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte. Dahili hafızasının azlığından dolayı SD karta çok ihtiyacınız olacağı kesin diyebiliriz.

2 Megapiksellik kamerası bulunan Samsung Gravity Q'da Radyo bulunmuyor.

Samsung Z İncelemesi

Samsung Z akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.8'' 720 x 1280 Piksel Super AMOLED
İşletim Sistemi: Tizen OS v2.2.1
İşlemci: 2.3 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 Gb
Ram: 2 GB
Kamera: 2.1 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2600 mAh
NFC: Var
4G (LTE): Var
Ağırlık: 136 gr
Kalınlık: 8.5 mm

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Android yerine Tizen platformu kullanan yeni akıllı telefonu Samsung Z'nin 4G (LTE) iletişimi desteklemesi ve 2.3 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi ve 2 GB'lık Ram kapasitesi artıları arasında.

NFC'yi de destekleyen cihaz 16 GB'lık dahili hafızaya sahip ve ayrıca 64 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

Ekli dosyalar

• Samsung Galaxy Trend Plus.jpg
    Samsung Galaxy Trend Plus.jpg
    18.3 KB · Görüntüleme: 120
Geri