Sanırım bakıcı aylığımız kesildi

DeeJay

Üye
Üye
Arkadaşlar iyi geceler..sitede eylül 2017 yatan illerde mersin yatti gözüküyor fakat biz kendi hesabımizi kontrol ettik yok yatmamış..
Gecen sene mersin üniversitesi tıbbi görüntüleme teknikleri eski adıyla radyoloji bölümünü kazandım..1. Sene bittik ten sonra 1 aylik yaz stajı yaptik (geçen ay bitti) staj yaparken üniversite sigorta girişimi yapmış..biz de bildirmemiz gerektiğini bildiğimiz için bildirdik..sanirim bu yüzden kesilmiş...şu an bir iş yapmıyorum ve sigortam halen aktif gözüküyor..yeniden başvursak dikkate alirlar mı..nasil bir yol izlememiz gerekiyor yardimci olursaniz çok sevinirim..

R

rahim

Guest
Arkadaşlar iyi geceler..sitede eylül 2017 yatan illerde mersin yatti gözüküyor fakat biz kendi hesabımizi kontrol ettik yok yatmamış..
Gecen sene mersin üniversitesi tıbbi görüntüleme teknikleri eski adıyla radyoloji bölümünü kazandım..1. Sene bittik ten sonra 1 aylik yaz stajı yaptik (geçen ay bitti) staj yaparken üniversite sigorta girişimi yapmış..biz de bildirmemiz gerektiğini bildiğimiz için bildirdik..sanirim bu yüzden kesilmiş...şu an bir iş yapmıyorum ve sigortam halen aktif gözüküyor..yeniden başvursak dikkate alirlar mı..nasil bir yol izlememiz gerekiyor yardimci olursaniz çok sevinirim..
Stajdan aldığınız parayı 12 ye bölmediler mi 12 ye bölüp aylık gelire eklediklerinde gelir aşıyorsa ondan kesilmiştir.

GT-N7100 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

DeeJay

Üye
Üye
Stajdan aldığınız parayı 12 ye bölmediler mi 12 ye bölüp aylık gelire eklediklerinde gelir aşıyorsa ondan kesilmiştir.

GT-N7100 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

stajda para almadık..aslında asgari ücretin üçte birini vermeleri lazım fakat tüm öğrencilere "herhangi bir ücret talep etmediğimize" dair belge imzalattılar..sadece sigorta girişimiz yapıldı

Ebrut

Üye
Üye
Yatmama durumu sadece sizde değil gördüğüm kadarıyla bir çok kişide oldu büyük ihtimal karışıklık yaptılar sosyal hizmetlerde tatilde galiba arayan ulaşamıyor

HTC Desire 830 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

mir33

Üye
Üye
Belki evraklarınız yetişmemiştir. Forumdaki yazışmalardan hatırladığım kadarıyla bu tür bildirimlerde eve tekrar kontrole geliyorlar. Sigortanız nedeniyle kesilmiş olsa bile şartları sağlamaya devam ediyorsanız yeniden başvurup maaşı almaya devam edebilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye