Satılık 2012 model ix35 otomobil

Selçuk_23

Üye
Üye
%90 üzeri raporlu arkadaslara satılıktır.
Arkadaşlar severek kullandığımız aile aracımız satılıktır.(Tertibatsız) Sebebi ise ev alacağımız içindir.Aracımızı her zaman bahçemize koyuyoruz sokakta kalması gibi durumu yok 2 fotoğrafta dışarıda çekilmiştir oda misafirliğe gittiğimiz yerdeydi. Aracıma gözüm gibi bakarım ki bagajında duran temizlik ve bakım malz. görebilirsiniz(fotoğraflarda) her hafta düzenli olarak kendi ellerimle yıkıyorum içini dışını hiç oto yıkamacılara götürmedim temiz yıkamıyorlar ve güvenmiyorum diye.

Aracımız 2012 model Hyundai ix35 1.6 gdi style plus apa( akıllı park asistanı) dır en ful modelidir 8850 km de siyah renk tir. Araçta bir kusur boya değişen bulunmamaktadır. Aracımızda alırken 400 tl değerinde boya koruma yaptırdık ve 175 tl değerinde kaucuk 3D paspas ve bagaj havuzu almıştık.(opel astra class 2010-2012 model 1.3 cdtı (Sedan) modelli ile takas düşünebiliriz Aracta aradığımız özellikler ise düşük km, kaza ve boyasının bulunmamasıdır.) (not takas aracınında engelli olması gerekli)
Aracın fiyatı 42500 dür. Pazarlık sünnetir tabi fazla abartılmamak şartıyla

Aracımızın başlıca özellikleri:
Anahtırsız giriş ve çalıştırma (Start Stop)
Hız sabitleyicisi(cruze control)
Yokuş kalkış destek sistemi
Yokuş iniş destek sistemi
Geri görüş kamerası( dikis aynasında)
Otomatik kararan iç dikiz aynası
Yağmur Sensörü
Far sensörü
Bluetooh/ Telefon
Fonksiyonel direksiyon
Çift bölge Dijital klima
Açılabilir Cam tavan
Anti patinaj sistemi
Usb // Aux// İphone- Ipod girşi
Soğutmalı torpido
Elektrikli yan aynalar
ESP

İlgilenen arkadaslarıma fotoğraflarını mailden atabilirim...

Selçuk_23

Üye
Üye
hocam yeni üye oldum bilmiyordum ama şimdi yapmaya kalktım yüklemiyor galiba fotoğrafların mb yüksek olduğu için yüklemiyor galiba ben öyle anladım...

umut03

Üye
Üye
kardeşimin üzerinde araba var.araçı biz kullanıyoruz.engelliden engeliye takas yapıla biliniyormu bu konu hakkında bilginiz varmı kardeşimin raporu %94 böyle bi durum varsa bende takas yapmayı düşünürüm

BURSAYAREN

Üye
Üye
ikinci el alınabiliyormu..raporla alınıcaksa sıfır olması şart değilmi..bizde araba araştırıyoruz..ama sadece sıfır alınıyor dedi galeri bize..bir bilgi verirseniz sevinirim..

BURSAYAREN

Üye
Üye
yeni konu nasıl açacağım biri link yollayabilirmi bişey sormam lazım lütfennnnnnnnnn

umut03

Üye
Üye
benim bildigim kadarı ile 2 el alabiliyorsun misal ben sana devrede biliyorum ama ne gibi yol izliyorsun onu bilmiyorum.raporun %90 nın üzerinde olması lazım.bende takas işini ögrenmek istiyorum ama bilen yok herhalde

Selçuk_23

Üye
Üye
takas olur kardeşim aracınızı engelliye kişiye satılabılırsınız diğer kişide size aracınızı satar olur bıter. Tabi üste verilecek miktarı felan sız ayarlarsanız
Ayrıca ikince el de alınabılır lakın engellıden aldığınız aracda ötv ındırımı vardır normal sahıslardan aldığınız aracları pıyasa fıyatından alırsnız sonrada raporunuzla felan gereklı yerlere gıdıp aracı mtv den kurtarabılırsınız.

Tekerlekli Sandalye