Satılık 3 tekerli engelli motoru

serdef47

Üye
Üye
NOT: İLGİLİ ARAÇ SATILMIŞTIR
slm arkadaşlar 3 tekerlekli 100 lük özel yapım Kuba marka motorsiklet 4 vites elden otomatik devriyaj benzinli daha 1.500 km de sıfır ayarında her iki yana oturulabilen deri minder elektrik sistemi dörtlü sü herşeyi çalışmayan aksami yoktur arkada bagaj sepet her 3 tekerleği de çelik jant el freni maximum hızı 120 ama şuan da 90 nı buluyor yerden yüksek her yerde kullanılabilir satma nedenim akülü sandalye aldim onun için satıyorum fiyatı da 2 bin 900 tl düşünüyorum pazarlik sunnettir irtibat icin

sinandeniz

Üye
Üye
allah satıpazar versin yalnız resimde koyarsanız siteye almak isteyen arkadaşlara daha net olur

serdef47

Üye
Üye
internet e cepten girdiğim için nasıl resim yuklerim bilmiyor um

sinandeniz

Üye
Üye
motorun harbiden çok güzel güle güle satarsın inş alacak arkadaşımızda güle güle kullansın bende kısmet olursa kışa doğru böyle bir makina almayı istiyorum nasip keşke bana nasip olsaydı ama imkansız neyse hayırlı uğurlu olsun alan arkadaşa

serdef47

Üye
Üye
motorum güzel vites kolunu elimin yanina getirdim cok rahat kullanışı bide cok güçlü daha sıfır gibi satma sebebim akülü aldım kullanmiyorum biraz borcum var o yüzden satıyorum eğer almayı düşünüyor san aman kaçırma derim yinede kısmet. faturası falan herşeyi mevcut 2012 de aldım zaten

serdef47

Üye
Üye
slm arkadaşlar motorum gerçekten de çok güzel ve sağlam ama nakit ihtiyacım dan dolayi fiyatı 150 tl daha indirim yaptım yani 2 bin 7 5 0 tl almaya niyeti olan varsa her konuda yardımcı olurum

serdef47

Üye
Üye
bu motor satıldı uygun fiyata akülü tekerlekli sandalye var scooter le takas olur

serdef47

Üye
Üye
O satildi ama aynisi sifir bitane var oda ayni ozel yapim fiyatı 3.900 tl

serdef47

Üye
Üye
Motor çoktan satıldı yönetici konuyu silerseniz cok iyi olur sürekli arayanlar oluyor

Tekerlekli Sandalye