Satılık ikinci el akülü tekerlekli sandalye: İMC 109

reward84

Üye
Üye
arkadaşlar özel güçlü engel tanımayan bir araç isterseniz bende imc 109 özellikli modeli var şu an fiyatı galiba 7000 olması lazım bendeki sadece 4 ay kullanıldı 1 yılda garantisi var 4500 tl ye satmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar 05433511156 nolu telefondan bana ulaşabilirler aracın en ufak bir sorunu yoktur ve çok kullanışlı ve sağlam bir araçtır bende çok araştırdım ve buna karar kılmıştım ama babam artık kullanamıyor.

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
..........Satılık 2. el oto alıp- satarken çok dikkatli olmak lazım gelir arkadaşlar aman tongaya düşmeyin derim..:)..ZİRA üçkağıtçılar vurguncular kol geziyo..Bizim dogan SLX araba 2. elmıştık babam büyük sıkıntı yaşadı..Dikkatli olmakta FAİDE var..:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
...........pardon gardaş ben öbür arabalardan sanmiştim çok özür diliyorum...........:)..bağişlayiniz..lütfen...........:).. KONUSU..(DA) AÇILMIŞKEN HEMEN YAZAYIM DEDİM FORUMUN ÜSTÜNDEKİ SPONSOR BAĞLANTILARA YANİ ENGELLİ ARABA REKLAMLARINA TIKLAMAYI UNUTMAYINIZ........LÜTFEN ÇOK RİCA EDİYORUM WALLA BEN SÜREKLİ TILIYORUM.........BU FORMDAN BİLGİ ANLAMINDA YARARLANIYOSANIZ BUNU YAPMAK ÇOK ZOR OLMASA GEREK........:)..SEVGİLER..SAYGILAR..İYİ FORMLAR..DİLİYORUM HERKESE..:)

Tekerlekli Sandalye