sayın yönetici ve sayın üyelere özür mesajı

mert

Üye
Üye
sayın yöneticilerr ve sayın arkadaşlarım 2022 aylıklarını bayramdan önce verilecek diye sizlere burdan konu açmıştım hiç kimseye art ve kötü niyetim yoktur bende sizler gibi valilikte çalışan engelli yakını oldugu için bize 2022 aylıklarını yatacak diye söylemiştir ben onun kurbanı oldum sayın yönetici ve üye arkadaşlarımdan çok özür diliyorum gönlüm olsun istedim ki bu bayram kimse parasız kalmamsını istedim sağlıcakla kalın allaha emanet olun hakınız varsa hakkınızı helal edin saygılar sevgiler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bence özür dilenecek bir durum yok. Burada yöneticiler dahil herkes bir çıkar gözetmeden başkalarına yardımcı olmaya çalışıyor. Hiç kimse resmi kurumda çalışmıyor bize bir bilgi verildiyse yada bildiğimiz bişey varsa onu paylaşırız ama paylaşılan herşeyin %100 doğru olacağı diye bir kural yok. Kısaca art niyet olmadıktan sonra herşey hoş görülmeli (bence)

mert

Üye
Üye
tşkler ederim halil bey anlayışınız için

orcunaral

Üye
Üye
Valaha dostum ben senin sözüne itibar ederek bayana yakin 600 TL borç aldım adamın parasını da odeyemedik adamla papaz olduk simdi bide aylık olmuş hep papasiz. Adamın 600 de gitti

mert

Üye
Üye
orcunaral kardeşim sadece sen sıkıntılı degilsin burda herkes senin kadar bizde maduruz 4 çocuk okula gidiyor 2 tane liseye bir tanesi orta bir taneside yeni başlayacak okullar açılıyor biz ne yapalım hadi söyle bakalım sen borç almışsın ya bizler ne yapalım herkes borç harç içinde

septik

Editör
Editör
[MENTION=2549]mert[/MENTION]

Ne yaptın, özür dileyecek ne vardıki, o sürelerde herkes duyumlarını yazıyordu zaten, bende gerekli itirazlarımı hemen altına yazıyordum konuda orada kapanıyordu. Yönetmelik değişikliği eylül ödemelerine kadar yetişmesse 65 yaş maaş alanlara verilen söz tutulmamış olacaktı, yönetmelik değişikliği beklendiği için erken ödeme yapılmazdı, birde ödeme yapılacak olsaydı emeklilerin ikramiye ve maaşlarının bayram öncesi yatıralacağınıdan bahsedilip engelli maaşları hakkında bir açıklama yapılmamasındanda yola çıkarak bayram öncesi engelli maaş ödenmeyeceğini düşündüm öylede oldu, bende yanılabilirdim, o yüzden sorun edilecek özür dilenecek bir durum yok rahat olun.

Tekerlekli Sandalye