Senden Önce Ben

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Birbirlerine aşktan başka verecek hiçbir şeyleri yoktu...

Yaşamın ince detayları Lou'dan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı kafeye gelip gidenler nasıl bir hayat yaşıyor? Parlak yeşil elbisenin altına ne renk külotlu çorap giyilir? Onda bu soruların hepsinin cevabı var. Kolayca mutlu olabildiği küçücük dünyasında bilmediği tek şey hayatın çok daha karmaşık soru ve cevaplarla dolu olduğu...

Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatı altüst olan Will uzun süredir karmaşık sorularla meşgul. Bu hayatta diğer insanları mutlu eden küçük şeyler ona biraz olsun keyif vermiyor. Çevresindeki tüm renkler birden griye dönmüş ve böyle bir umutsuzluk içindeyken yapabileceği tek şeyin hayatını sonlandırmak olduğunu düşünüyor.

Peki, asık suratlı, aksi ve geçimsiz Will, Lou'nun rengârenk yaşamıyla karşılaşırsa neler olur?

Mucizelere inanmıyorsanız durup bir kez daha düşünün...

"Sakin Son Bölümleri Otobüste Giderken Okumayin. Ağlamamak için kendinizi tutmaya çalışırken bir enkaza dönüşebilirsiniz."
Tracy Williams

"Bu kitabı okuyunca duygudan duyguya koşacağınız bir lunaparka girmiş gibi oluyorsunuz. Okurken dünyayı ve zamanı durdurmak isteyeceksiniz."
Dooster

"Arkadaşların elden ele dolaştıracağı bir roman olacak. Moyes karizmatik, gerçekçi ve çarpıcı karakterler yaratmayı çok iyi biliyor."
The Independent

"Sizi bu kadar içine çekecek başka bir kitap bulmanız çok zor. Yıllardır okuduğum en güzel kitap."
Gill B.

"Bu hikâyeyi kitap bittikten çok uzun bir süre sonra bile hatırlayacak, her daim yanınızda taşımak isteyeceksiniz."
Romantic Book Lover

uy.jpg

senden önce ben 1.jpg

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Siz, hiç kendinizi bir kitabın içinde buldunuz mu? Okurken yaşamak gibi, yutarcasına okuyup bitirmek isterken, bir yanınız hiç bitmesini istemez gibi. Hayatım boyunca çok sayıda kitap okudum ama bu başkaydı, bambaşka. İlk gün elime aldığımda işe gitmek istemedim. O gün okuyup bitirmek istedim ama kıyamadım :) İki günde bitirdim ama bu kitap asla bir aşk romanı değil. Her ne kadar öyle görünse bile bu aslında bir insanın yaşama hakkından vazgeçme isteğini çevresine kabul ettirebilme mücadelesi...

İyi ki roman kahramanlarından biri değilim yoksa bu acıyla yaşayamazdım...

Aşk, engel tanımaz! Aşka en büyük engel insanın kendisidir!

Yakında çok yakında filmi yayınlanınca yine paylaşırım :) hoş hala yazılan kitapların filme uyarlanmasından tuhaf bir kaygı duysamda bu filmi heyecanla bekliyorum.

tumblr_mqb74wtCil1rmd0jto1_500.png

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
tumblr_n0jgx5zAAa1rfhbg1o1_500.png

Tekerlekli Sandalye