Sevgilin telefonu masaya bırakıp gitti; O sırada (Whatsapp) mesaj geldi ne yaparsın?

Sevgilin telefonu masaya bırakıp gitti; O sırada (Whatsapp) mesaj geldi ne yaparsın?

• Kullanılan toplam oy
    0

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Merak ettik,
İzahat yapacaklara da saygılar..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şimdi burda "özelidir bakmam, etik olmaz vs diye" 10 word sayfası vaaz verebilirdim ama yalan söyleyemiyorum işte. :) Bakarım hemde anasını bile ağlatırım :)

svg.42

Üye
Üye
Şimdi burda "özelidir bakmam, etik olmaz vs diye" 10 word sayfası vaaz verebilirdim ama yalan söyleyemiyorum işte. :) Bakarım hemde anasını bile ağlatırım :)

Valla halil bey haklisiniz ama su an olsa bu kafam bakmam inanin zamaninda gecmiste baktiklarim ogretti sagolsunlar ozeli der gecerim bakmam

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Selamlar Arkadaşlar..
Benim iki yaşında bi S4 mini var.
Birkaç ay oldu Format attım. Şimdi tuş kilidi bile yok değil sevgilim; dostum veya arkadaşım veya da düşmanım kimseden saklayacağım bir şey yok içinde. Ne tek kare foto ne bir video :) Yani diyeceğim o ki o dert değil de ben bakarmıyım bir başkasının telefonuna: Asla bakmam.
Ama benim telefonuma da birinin benden habersiz baktığını/bakmaya çalıştığını görürsem ona hiç kızmam, tebessüm ederim, ısrar ederse nedenini öğrendikten sonra yol veririm nokta net.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selamlar,

Mutluluk işte bu :) Arkadaşlar aslında bu anketin yapılmasındaki asıl neden sitemize biraz hareket, biraz katılım, biraz neşe getirmekti. Sonuç yine beklenenin altında ama olsun ben hepinize çok teşekkür ederim öylesine lüzumsuz gibi görünse de içinde mizah barındıran bir soruya böylesine içten, samimi, sıcacık yanıtlar verdiğiniz için :eek:

Hiçbirinizi gerçek hayatta görmedim ama yıllardır yazdıklarınızdan yola çıkarak sizleri az çok tanıyorum ve bu ankette de beni hiç mi hiç yanıltmadığınızı özellikle belirtmek isterim. Hepiniz ama hepiniz yüreği tertemiz, insan sevgisiyle dopdolu bir o kadar çocuk, bir o kadar olgun, bir o kadar masum ve bir o kadar zeki insanlarsınız. Engel bu sitenin neresinde hala anlayamıyorum :) ve bir kere daha seslenmek istiyorum ki Heyy Halil Efendi gel değiştir sen bu ismi '' Engelsizler.gen.tr'' olarak ne dersin?

Selam Murat Tarsuslu,

Her ne kadar bu anketi Tv lerdeki izdivaç programları kadar lüzumsuz bulmuş olsanız da ( tv de yayınlanan çoğu programı aslında tamamıyla lüzumsuz buluyorum bende ve bu konuda tv izlememe hakkımı sonuna kadar kullanıyorum zaten :) ) arada çok önemli ve değerli bir fark var belki sizin o zeki bakışınızdan kaçmış olan o da şu ki;

Türkiye'de Tv lerde gösterilen programların geneli halkı uyutmak, oyalamak, kandırmak, aldatmak gibi belli amaçlara yönelik hazırlanıyor. Buradaki anketin hazırlanma nedeni ise site üyelerinin uyanışını, gülümsemesini, bir kaç dakikalığına da olsa günlük hayatın sevimsiz yorgunluğunu mizahla birleştirerek gerçekleştirmekti yoksa genelde sitemizin ne kadar önemli ve lüzumlu konularla meşgul olduğunu siz benden çok daha iyi biliyorsunuz ama işte hayatın içinde de mizah yok mudur? yada insanların nadirde olsa saçmalama hakkı olamaz mı?

Gelgelelim sözkonusu soruya yanıtıma :) biraz daha katılım olsun öyle yazmak istiyorum sakıncası yoksa az sonra :eek:

İskender Durgun

Üye
Üye
Sevgilim olması onun özeli olmaması anlamına gelmez. Özelidir kesinlikle bakmam.

ramke84

Üye
Üye
Bir kadın olarak konuya soyle bakıyorum tabikide kisisel bakıs açım oldugunu belirtmek isterim. Bayanların beyfendilere göre güvensizliği cok ağır bastığı icin bayan olarak o telefona bakmamam mümkün olmas elbetde kurcalarim fakat soyle bir sey daha var. Bir erkegin bir bayanı aldatmasi kesinlikle o.kisinin karakterini belli eder, oyuzden bi tarafimda hani sanki bakma der gibi gibi????????????
Yapıcak olsa masada bırakmazdı gibi sorulari heralde kafamda döndürür dururdum. Sonuc olarak C şıkkı Gelince mesaj geldigini soylerdim diyorum eminim son kararım.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Aslında bu soruya hiç öyle şey olurmu herkesin özeli bakmak büyük ayıp olur demek isterdim. Ama sevgili benimse özelide benim kesinlikle bakarım hatta bakmak hafif kalır didik didik kurcalarım. Açıkcası buna ister kıskançlık deyin ister güvensizlik adı her ne olursa olsun fark ettiğim an bakarım hiç affetmem :)

Murat.Y

Üye
Üye
Geçenlerde eşim balkonda oturuyordu whatsappına mesaj geldi aldım okurken aynı anda benim whatsappıma da mesaj geldi baktım eşim de benim whatsappı okuyor :D kim yazmış diye sordum ablan dedi, kim yazmış diye sordu ablam dedim :D

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar verdiğiniz yanıtlar gerçekten şeker gibi :eek: hepinizi tebrik ederim böylesine içten olduğunuz için...

Benim sevgilim telefonunu masaya bırakıp gitseydi ki aslında bu pek mümkün değil ama diyelim ki gerçekten unutup gitseydi watsapp mesajı ne kelime ben o gelinceye dek telefonun fabrika ayarlarına kadar giderdim kesinlikle :eek::eek:: üstelik onun bu hareketimden hiç hoşlanmayacağını bile bile :(

Özelidir falan anlamam!!! Ne özeli??? Benden daha özel ve güzel nesi olabilir ki? ama aynı zamanda ben unutup gitmiş olsaydım ve o bakmış olsaydı telefonumun çocukluğuna kadar inmiş olsa da bu durumdan hiç rahatsız olmazdım tam aksine belki hoşuma/hoşuna bile giderdi. Bir telefon ki baştan sona sevgiyle dolu :eek::eek:

Tekerlekli Sandalye