Sevgilisi olmayanlar sevgililer gününde ne yapar?

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken sevgilisi olmayan, ergen kız ve ergen erkekler sevgililer gününde ne yapar?

A) Bir gün mutlaka bir sevgilim olacak deyip umutlarını başka bir 14 şubat a bağlar.

B) Sevgilisi olan ergen kız ve ergen erkeklere acayip gıcık olur.

C) Hayal kurarak yastığa sarılıp uyur.

D) Sevgililer gününü hiç sallamaz.

Kapitalizmin biz insancıkların önüne allayıp pulladığı bu özel günlerde insanları tüketime iten hatta mecbur kılan tüm atraksiyonlar yapılırken. aga ben bu atraksiyonlara prim vermem diyecek delikanlı henüz anasından doğmamıştır. Hayır elemanın bir manitası var ve ben bu tüketim oyununa gelmem diye donkişotluk yapmaya kalksa sevgilisinden tekme yeme ihtimali %99,9 luk yüksek bir ihtimaldir. bu ihtimali göze alacak delikanlı yoktur.

İlla manitaya bişey alacan. :D almasan olmaz gardaşım. O gün herkesin bir kırmızı gül sokaklarda sırıtırcasına dolaşırken sizin eli boş bir şekilde sevgilinizin yanına yaklaşmanız pimi çekilmiş bir el bombası ile dolaşmanız anlamına gelir ki o bombanın elinizde patlayacağı neredeyse kesindir.

Sevgililer gününde sevgilisi olmayıpta sevinecek kimse varmıdır?

Hattı zatında cebinde parası olmayanlar "oh be iyiki sevgilim yok" diyecekleri gündür. Kapitalizmin tüm atraksiyonlarına karşı yıkılmadım ayaktayım diyenlerin sevinecekleri gündür. Gün bugündür sevgilisi olmayanlar sevinsin dursun. Sevgilisi olanlarda acaba manitaya ne alsam diye kara kara düşünsün dursun. :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
F

Fırtına

Guest
A) Bir gün mutlaka bir sevgilim olacak deyip umutlarını başka bir 14 şubat a bağlar.

(A) şıkkını işaretledim :p

şaka bir tarafa; ''sevgililer günü'' nü ben ''sevgi günü'' olarak yorumluyorum.. ( aslında bu günün adı değişse, ''sevgi günü'' olsa... :) ) ''14 şubat sevgililer günü'' sadece sevgili ye özel bir gün değil benim nazarımda........ dostlarımla yıllardır bu ''sevgi günü'' müzü kutlarız.. (..sevgimizi yılın 365 günü birbirimize hissettiririz, o başka.. :) ) 14 şubat sevgililer günü gelenek olmuş.. mutlaka kutlanması gerekiyor yani :)

ama bu günü sevgiliyle kutlamak bir başka olur.......du tabi ki :)

sevgilisi olan veya olmayan, tüm insanların 14 şubat sevgi günü.....müz kutlu olsun..

volkqn

Üye
Üye
A) Bir gün mutlaka bir sevgilim olacak deyip umutlarını başka bir 14 şubat a bağlar

en güzelii :)

Müstehcen

Üye
Üye
C) hocam, başka bir şık söylesem yalan olur :) Kendimi iyi tanıyorum..

Fulya

Üye
Üye
valla bir yıl geliyor benimde olsa keşke diyorum
bir yıl geliyor hiç o gün gelmemiş gibi sallanmıyorum ... bir yıl geliyor farklı düşünüyorum...
yani eğer yanınızda anımsatan ve sürekli hatırlatan biri olmadığı sürece sallamıyorum. herhangi bir gün gibi geliyor.

Tekerlekli Sandalye