Sgk haziran 2023 bez odemesi

sudem34

Üye
Üye
Arkadaşlar haziran ayı bez odemesi yattimi acaba hesaplardan kontrol edebilen varmi ben ptt den alıyorum oyuzden bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

sudem34

Üye
Üye
Teşekkür ederim sagolun bilgi verdiğiniz icin

Timsah

Üye
Üye
Bu ay bez parası 472 tl yansimis

Timsah

Üye
Üye
Geçen ay 480 bi yatti 243 ve 64 tl yatmisti

serbetcimehmet

Üye
Üye
gecen ay 487.29+64.97+243.64 olmak üzere 3 ödeme de toplam da 795.9 tl bez parasi ödemesi yatmıştı ben bu ay yatacagını sanmıyorum, artık nedir bu kaç aylıktır hiç bir bilgi sahibi degilim

Timsah

Üye
Üye
Yok mehmet kardes bu ay 471 tl gözüküyor sahis odemelerinde alacaz yani

sudem34

Üye
Üye
Benim kizim adima yatıyor geçen ay 480 lira civarı almıştım dun ptt ye gittiğimde 64 lira ve 243 lira yatmis eksik yattı diye dusunmustum demekki gecen ayin farki bu yatan 243 ve 64 lira bu ayinki dün yatmamış başka arkadaş öyle yazmıştı pazartesi tekrar gidip ptt ye bi sorayim bilgi verdiğiniz için teşekkürler

Timsah

Üye
Üye
Evet onlar gecen ayin parasi bu ay daha yeni gözüktü sahis odemelerinde

sudem34

Üye
Üye
Arkadaşlar bez odemeleriniz hesaplariniza geçti mi haberi olan varmi

sudem34

Üye
Üye
Çok teşekkür ederim sagolun ptt den gişeden çekiyorum da ben emin olmadan gitmek istemedim uzak çünkü Allah razi olsun sagolun

serbetcimehmet

Üye
Üye
Çok teşekkür ederim sagolun ptt den gişeden çekiyorum da ben emin olmadan gitmek istemedim uzak çünkü Allah razi olsun sagolun
ptt uzak diyorsunuz e devletten şahıs ödemelerinden takip ediniz ödeme gercekleşmiş yazdıgında hesaba gecmiş olacaktır da e devlet anlık yansıtırmı bu bilgiyi onu bilemiyorum ptt hesabınız var mı interaktif ptt bankacılıgından giriş yaparak hesapta göründüğünde gidip çekebilirsiniz

sudem34

Üye
Üye
Kizim adına yatıyor mehmet bey benim adima yatsa öyle yapacağım kizim 18 yas alti sgk ya gittim ne yapabilirim diye kızınız adına hesap açtırıp ibani tanımlarsanız onun hesabına yatar dediler öyle yapacağım böyle zor oluyor çünkü
Sizlerden ricam yatınca buraya yazabilirmisiniz hesabınıza geçtiği zaman

serbetcimehmet

Üye
Üye
Kizim adına yatıyor mehmet bey benim adima yatsa öyle yapacağım kizim 18 yas alti sgk ya gittim ne yapabilirim diye kızınız adına hesap açtırıp ibani tanımlarsanız onun hesabına yatar dediler öyle yapacağım böyle zor oluyor çünkü
Sizlerden ricam yatınca buraya yazabilirmisiniz hesabınıza geçtiği zaman
elbhette ama bakın ben karabükteyim siz hangi ildesiniz bilemiyorum iller arasında farklılık olabilirmi onu da bilmiyorum elbette ben size haber veririm önemli değil de,
kızınızın ptte hesap açmışsınız ptt den gidin müracatta bulunun interaktif bankacılıgı kullanmak istiyorum devamlı gelip gidemiyorum hesabıma bakar ona göre gelirim diye söyleyin, benim de engelli oğumun 18 yaş üstü fakat benim ziraat bankasına yatmakta arada ziraat mobile bakıyorum yatıgında çekerim benim velayet var, babası olarak hesaplarının tasarufu bende oldugundan oğlunub adına ziraat kartı ve bankacılıgı kullanmaktayım eger siz de de velayet yada vasilik var ise sizde yapabilirsiniz bunları bence arasıtırım işlerinizi kolaylaştırma adına

sudem34

Üye
Üye
Ben istanbuldayım mehmet bey dediginiz gibi yapmam gerekiyor böyle zor oluyor çok sağolun

Yalnız Kartal

Üye
Üye
arkadaşlar jardeşimin 2 aydır bez parasını alamıyoruz bu kardeşim babamda yetim maşı alıyor ptt le konutda ödemeli sgk yı aradım biz pttle anlaşmamız yok diyorlar nasıl alabiliriz lütfen yardımcı olun birde bez parası evdeki gelire dahil olurmu bakım parası için

Tekerlekli Sandalye