Sigortalı olmadan önceki 2022 maaşımı alabilirmiyim?

yasin1991

Üye
Üye
arkadaşlar bişey sorucam ben 2022 maaşı alıyordum fakat 15 eylül de sigortalı işe girdim 18 gün boyunca e devletten baktım maaşım kesildi mi diye 18 gün sonra kestiler acaba ben aralık da 18 günlük para alabilir miyim

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Pek sanmıyorum alacağınızı ama çokta emin değilim.

Inegol

Üye
Üye
Halil kardeş 8 senedir burdan tanırım seni hep her insana terssin guzel bir cevap versene kardeşim insanlara olabilir sanmıyorum emin değilim.degilsen cevap verme kardeşim ya

SM-G532F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
[MENTION=14749]Inegol[/MENTION] arkadaşa verdiğim yanıttan nasıl olduda "ters cevap verdiğimi, saddamlık yaptığımı, insanları azarladığımı" çıkardın doğrusu hayretler içinde kaldım.

septik

Editör
Editör
[MENTION=16761]yasin1991[/MENTION]

Malesef 18 gün diye hesap ettiğiniz kısmı alamassınız, cünkü 2022 maaşı peşin yatan bir maaş türüdür, siz eylül maaşınızı aldığınızda zaten eylül, ekim ve kasım aylarına ait paranız ödenmiş oldu.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
arkadaşlar bişey sorucam ben 2022 maaşı alıyordum fakat 15 eylül de sigortalı işe girdim 18 gün boyunca e devletten baktım maaşım kesildi mi diye 18 gün sonra kestiler acaba ben aralık da 18 günlük para alabilir miyim

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Selam,

Gözünüzaydın ne mutlu size ki SGK lı bir işe girmişsiniz. Bundan sonra ki iş yaşamınızda sonsuz başarılar diliyorum.

2022 maaşınızı (Eylül, ekim, kasım ayları için) peşin aldığınızdan dolayı acaba hangi 18 günlük alacaktan bahsediyorsunuz? Size ödenmediğini düşündüğünüz bir alacak yok zaten bundan sonra ihtiyacınız da kalmadı.

Boşuna zaman kaybetmeyin, dört elle işinize sarılın.

Bol kazançlı çalışma hayatı dileğimle,

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Halil kardeş 8 senedir burdan tanırım seni hep her insana terssin guzel bir cevap versene kardeşim insanlara olabilir sanmıyorum emin değilim.degilsen cevap verme kardeşim ya

[MENTION=14749]Inegol[/MENTION],

Pamuk şekeri tadında bir insana da böyle yazdınız ya ne diyebilirim pes doğrusu..

Aradığınız pek çok sorunun cevabı bu sitenin sayfalarında var. Kendinizle ilgili bir soru sormanıza bile gerek olmayacağı kadar çok fazla yanıt yazılmış ama bir de araştırıp okuma gayreti gösterseniz diyorum :(

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
geri donus olmiyor nedense

Sent from my SM-G531F using Engelliler.gen.tr mobile app

[MENTION=7324]HakanK[/MENTION]ılıç,

Soruyu bir kere daha yazma gayreti gösterirseniz belki gün içinde yanıt verebilirim. Okuma alışkanlığınız geliştiyse konunuz hakkında size yardımı olacak forum sayfalarına bir göz atmanız bile yeterli olacaktır ama yine de size yardımcı olabilmek için;

Sorunuz neydi?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sitede yönetici veya site sahibi olman insanlara ters ters konuşma hakkımı veriyor sana saddam gibisin be

[MENTION=14749]Inegol[/MENTION],

Yazık 8 senedir bu sitede varsınız ama yoksunuz gibi hiç bir şey öğrenenememişsiniz gerçekten çok yazık...

Saddam ve Halil Yılmaz :( dünyanın en absürd benzetmesi..

İnsanları yargılamak, eleştirmek ve onları kendinizce idam etmek ne kadar da basit bir iş ama bu sefer gerçekten çok tuhafıma gitti o yüzden yazmadan duramıyorum ve dilerse sevgili kardeşim site yöneticisi Halil Yılmaz bu yazdıklarımı tümüyle silebilir yeter ki silmeden önce siz okumuş olun kafi bana...

Inegol, yasin1991 ve sizlere benzeyen tüm bencillere!!! Devlet sizin gibiler yüzünden vermekte olduğu üç kuruş yardımı muhtaç olanlardan kesiyor ve sizler gibi aramızda bulunan nice açgözlü engellilerin yüzünden o maaşı alabilmek için çırpınan, sonuna kadar hakkeden muhtaçlardan kesiyor. Bunun adına da kurunun yanında yaş da yanar deniyor...

Sözüm meclisten içeri kim üstüne alınırsa alınsın umurumda değil yapmayın arkadaşlar, yazıktır, günahtır. Engellinin en büyük engeli kim sorusuna yine aramızda bulunan engelliler derim çünkü bir avuç paragöz engellinin yüzünden bir toplum zan altında bırakılıyor...

Umarım herkes kendini bir sorgular kendince...

carizma.ser

Üye
Üye
Engellilere ne veriliyor da engelliler aç gözlü oluyor sigortalı bir işten çıktımı ne güzel 3 ay sağlıktan faydalanirsiniz sigortalisiniz diyen ama maaş alamazsınız diyen devlet benim 1500 tlmi kaldı deyince de ne var kalsın diyen devletin memuru devletiniz olmasa Suriyeliler gibi olursunuz devletsiz kalırsınız 1500 u ver devletin olsun deyince sende benim paramı Suriyelilere ver beni mağdur et dediğimde giden devlet yetkilisi kim aç gözlü acaba?

SM-G900FQ cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

mehata19

Üye
Üye

İnegöl 20 gün sonra Aralık dönemi 2022 maaşları alınacak.Senin ya da bu soruyu soran kişinin 20 günlük yalan avuntuyamı ihtiyacınız var?Halil bey tersledimi ne dedi yani azarladımı.Bırakın şu işleri ya.Yalancı mutluluk arıyorsanız hayal satan sitelerde derman arayın.Hem soru soruluyor , gelen cevap egonuzu tatmin etmediği ve sizin lehinize olmadığı için söylediğiniz lafa bakın.Madem öyle soruyu sorana siz alabilirsin diye cevap yazın.Karşılıklı mutluluk hormonları salgılayın.

Tekerlekli Sandalye