Sinav giris belgesindeki süreler??

egribey

Üye
Üye
Arkadaslar sgiris belgemde sinav süresi 60 dakika yaziyor oysa kitapcikda işitme engellilere +20dk olmasi gerekdigi yaziyor bu durum herkesdemi böyle yoksa bi tek bendemi ?

karamel

Üye
Üye
Arkadaslar sgiris belgemde sinav süresi 60 dakika yaziyor oysa kitapcikda işitme engellilere +20dk olmasi gerekdigi yaziyor bu durum herkesdemi böyle yoksa bi tek bendemi ?

bnde işitme enqelliyimm ilköqretim öncesi raporu kabul etti aynenn bnmde 60 dk yazıo anlamadmm sınaw sistem kabul ettikten sonra noluo ki

Birey

Üye
Üye
Belki de ek süreler yazılmıyor, ek süresi yazılan kimse var mı ya da öyle birini gördünüz mü

karamel

Üye
Üye
inanır mısınız bu sene ümit bitti 20 bin olcaktı yok mutlaka dolduracaktı yok ek süresi werilecekti yok bi halimize bak yaa

Birey

Üye
Üye
Arkadaşlar muhtemelen ÖSYM ek süre bilgisi eklememiş. Ek süre olacaktır diye düşünüyorum.

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar Herkesin Sınav Süresi 60 Dakika diye yaziyor... Asıl Olan Şu anda ÖMSS- 2012 Sınav Kılavuzudur. Muhtemelen Ek Süreler belirtilmeyip herkesin 60 dk olarak yer almaktadır.. Sınav Kİtapçığı kişiye özel olacağından orada yer alacaktır.. Herkese Hayırlı & Uğurlu Olsun.. YUCE RABBIM; HERKESIN GONLUNDEKININ HAYIRLISINI VERSIN INSALLAH ...

egribey

Üye
Üye
özkan agabey sınav kıtapcıgını acıyomusuz bi bakmısısız ek sürede yok :D o zaman ne gülerim ha :D

brcgngr

Üye
Üye
Sınava Giriş Belgesi görüntüleme ve yazdırma işlemleri henüz başlamamıştır. arkadaslar benimkinde böyle bir sey yazıyor ne yapmalıyım ?

YassaX

Üye
Üye
brcgngr; Merak etme tekrar herkeste aynı yazı yer almaya basladi.. Sistemi actilar , 2 saat sonra tekrar kapadılar..Sanirim , Sınav Süresi Tüm Engel Gruplarına 60 dk olarak yazınca, hatayı duzeltmek adına belki tekrar görüntülemeyi kapatmış olabilirler.

egribey; o konuda dediğim gibi ÖMSS - 2012 Sınav Kılavuzunda yer alan bilgiler gecerlidir, aksi takdirde Sınav İptal edilir..

Birey

Üye
Üye
Fatma Şahin: Engelli sınavlarında engel grubuna yönelik farklı soru sorulmasını dünyada ilk defa biz gerçekleştiriyoruz, dedi. Bu tür bir ayrımcılık dünyada ilk kez oluyor. Böyle bir ilki bizden başkası yapamaz zaten.

sebboy

Üye
Üye
Sınava Giriş Belgesi görüntüleme ve yazdırma işlemleri henüz başlamamıştır. siz nasıl baktınız sınava gireceğiniz yeri:D

Birey

Üye
Üye
sebboy ben sabah baktım, çıktı bile aldım ama şuan baktım dediğiniz gibi başlamamıştır yazıyor. Sorun kişisel olmadığına göre dert de değildir:))

brcgngr

Üye
Üye
tesekkür ederim özkan bey, ben de hızımı alamadım ösym merkezine gittim. yeniden düzenlemeler yapıldığı söylendi.

fcbülent

Üye
Üye
sınav yerleri

sınav yerlerine nerden nasıl bakıcaz ayrıntılı yazarsanız sevinirim bulamadım ben meb. gov.tr den

YassaX

Üye
Üye
brcgngr ; Rica Ederim, gercekten cok hızlıymıssın :) Dedigim gibi düzenleme yapmak icin tekrar kapattılar ..

gulay_06

Üye
Üye
ınava Giriş Belgesi görüntüleme ve yazdırma işlemleri henüz başlamamıştır.diyor bende açamadım

Tekerlekli Sandalye