Sisyphos

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykünün adı: SİSYPHOS

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Hakkı Akyüz

Özgeçmiş:

Yazarın isteği üzerine kaldırılmıştır...

Son düzenleme:

Legend35

Üye
Üye
Başlık ilgimi çekti. yazı duygu yüklü olmuş. Ayaklarımı getirdiler mi anne? dediği kısım çok etkileyiciydi. Hele bu cümle nasl bir cümledir:
Zamanı hiçe sayıp adına fatihalar okuyan ve her seferinde göz kapaklarının altına gömen biri olmadım ben. Bütün saatlerin, dakikaların ve saniyelerin yaşanılmışlığına adadım bedenimi.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör

Kaç gece Allah’a meleklerin ayaklarımı getirmesi için dua ettiğimi hatırlıyorum da, hep hayal kırıklığı. Kaç sabah uyanıp ayaklarımı yokladığımı hatırlıyorum da, hep kırıklığı. Ama biliyorum bir gün kapı çalacak “Ayaklarımı getirdiler mi anne?” diyeceğim. O da bir damla gözyaşı dökerek “Evet” diyecek.

Bir öykü bu kadar kısa, kısa olmasına rağmen bu kadar da etkileyici mi yazılır ? Bu nasıl bir edebiyattır böylesine şahane olan ?
Harikaydı tek kelimeyle harika bir öykü...hele yukarıda ki bu cümle için sizi çok çok tebrik ederim.

Edebiyatla hep içiçe olmanız dileklerimle,

Sisyphos

Üye
Üye
@Gazoz Agacı
Yorumlarınız için çok teşekkürler. Yazının kısa olmasının nedeni sınavlar nedeniyle yoğun olmamdı. Biliyorum anlatacak daha çok şey vardı.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Sisyphos,

Arkadaşım beni yanlış anlama sakın asıl demek istediğim şu ki öykün kısa olmasına rağmen bu kadar büyüleyiciyken acaba uzun olsaydı hani roman tadında işte o zaman kimbilir ne şaheser olurdu gibi. Yani inan bu haliyle bile çok ama çok çok güzel. Gerçekten çok başarılısın ve edebiyattan hiç kopmamanı dilerim, yazmaktan ve yazdıklarını paylaşmaktan hiç vazgeçme olur mu?

Herkes iyi bir okuyucu olabilir ama herkes iyi bir yazar olamaz. Sen de bu yetenek fazlasıyla mevcut.

Başarılarının devamı dileklerimle,

Sisyphos

Üye
Üye
@Gazoz Agacı
Çok teşekkürler. Ben yorumunuzdan yakınmadım. Hikayenin kısa olduğunu biliyorum, kafamda tasarladığım anlatacak çok şey vardı . Ama yoğunluktan bunları yazamamanın üzüntüsünü dile getirdim. İstemeden sizi kırdıysam özür dilerim.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Sisyphos,

Yok yok kırılmak ne demek ben öykünüzü yoğun sınav temponuza rağmen yazdığınız ve bizlerle paylaştığınız için tekrar teşekkür ederim. Sizin geleceğin en başarılı yazarlarından biri olarak edebiyat dünyamıza katılacağınıza tüm kalbimle inanıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Önümüzdeki günlerde gireceğiniz üniversite sınavında da sonsuz başarı dileklerimi sunar, edebiyatla içiçe , sağlıklı, mutlu bir ömür temenni ederim.

Her şey gönlünüzce olsun dileklerimle,

Sisyphos

Üye
Üye
@Gazoz Agacı
İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Bütün anlarınızın mutulukla ve neşeyle geçmesi dileğiyle...

Tekerlekli Sandalye