Site Ana Sayfasındaki Çarpıcı Söz!

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Site ana sayfasında yer alan "Engelliler yalnızca anlaşılmanın derdinde bayrak açarken bu bayrağın gölgesinde durmayan her birey Güneş’in kavurucu sıcağı ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Rahmi VİDİNLİOĞLU"

Ey anlaşılmanın derdinde bayrak açan kahraman arkadaşlarım bu sözün oraya konmasını çok beğendim:) Gerçekten çok dikkat çekici ve hoş olmuş ...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Can Dostum, güzel insan Rahmi'nin kışkırtıcı, cüretkar ve üzerine sayfalarca yazı yazılabilecek bu hoş sözünü o kadar beğendimki. Bende bu sözü ana sayfaya taşıma kararı aldım. İyide yapmışım...

Tülayca

Üye
Üye
Gece gece içmeden sarhoş oldum. :) Nede güzel nede etkili vede doğru bir cümle bu. Teşekkürler Rahmi bey...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Hoşgeldiniz :)

Asıl ben size çok çook teşekkür ederim:) Bu güzel sözü bize hediye ettiğiniz için ve daha önce ki güzellikleriniz için :) Hoşgeldiniz aramıza...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Vallahi gece gece tek kelime yazacağım Rahmi Bey'in sözü 10 numara 5 yıldız teş.ederim elinize sağlık cidden...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Öncelikle bu güzel yazı için size teşekkür ederiz güneşin sıcağında kavrulmakk istemeyenleri bu bayrak altına davet ediyoruz.

Tekerlekli Sandalye