Siteden gelen iletiler "Bilinmeyen Gönderen" olarak spam kutusuna gidiyor.

Birey

Üye
Üye
Arkadaşlar uzun bir süredir sitenin iletilerini alamıyorum ya da spam olarak alıyorum ki bu da iletileri geç görmeme ve geç cevaplamama neden oluyor. Spam değil olarak işaretliyorum, gelen kutusuna taşıyorum ama kendiliğinden yine "bilinmeyen gönderen" olarak spam kutusuna gidiyor... Çözümü bilip söyleyen olursa kendisine minnetar kalırım.

Uploaded with ImageShack.us

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hay allah bu sorunu bir üyemiz daha bana iletmiş, ona "spam'a düşen" iletilere "gereksiz değil" diye işaretlemesi söylemiştim. Bunu yaptığını yinede spam'a düştüğünü söyleyince sadece onunla alakalı bir durum olduğunu sandım.
Yakın bir zamanda sunucuya saldırı olmuştu. Onunla alakalı bir durum olabilir. Yada başka bir şey. Hosting yetklimiz Zafer beye durumu ileteceğim.
Bu arada bu sorunu başka yaşayan arkadaş varsa konu altına yazsın lütfen.

Birey

Üye
Üye
Teşekkürler Halil abı, spam değil olarak işaretleyip gelen kutusuna taşıdım onları ve sonra sildim. Bu yazdığınız ileti yine aynı şekilde spam kutusuna gitmiş. İnş düzelir...

İskender Durgun

Üye
Üye
Halil, aynı sorun bende de var. Bildirimler gereksize düşüyor hep...

zuzu

Üye
Üye
Halil bey benimde msjlarim spam kutusuna gidiyor yardimci olursaniz sevinirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar bu hatayı alanların herkesin siteye kayıt olurken verdikleri e-mail adresi hotmail uzantılı mı?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İsteyen herkes siteden gelen iletileri kapatabilir. Konuya mesaj yazarken "abone olmak istemiyorum" demeleri yeterli. Bu soruyu sormamdaki sebep hotmail uzantılı mail adreslerindemi bi sıkıntı var. Ki öyle görünüyor.

AxSİ

Üye
Üye
Ben iletilerin gelmesini istiyorum fakat gelen kutusuba geldiğinde bayağı kabarık oluyor.Aynı hesabı işle ilgili de kullandığım için sıkıntı oluyor benim için.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar konuyu araştırdık ama bizden kaynaklı bir şey değil. Sunucu bazında bir sıkıntı yok. Mail trafiği olağan şekilde yapılıyor. Ama sizin kullandığınız mail hesapları bir şekilde spama düştüğünden bu durumla karşı karşıya geliyorsunuz.

İskender Durgun

Üye
Üye
Benimkisi hotmail uzantılı halil :))) Gereksizlerden kurtar bizi :))))

atipik

Üye
Üye
Gmail benimki; aynı durum bende de var!

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar bu konu tamamen düzelilti. Hotmail, gmail vb gibi uzantılı mail adreslerine sorunsuz gönderi yapılıyor. Eğer gelen mailler spam (gereksiz) düşüyorsa bir kereliğine (spam) gereksiz diye işaretlemeniz yeterli olacaktır...

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
..............ileti felan deilde; ben sık sık düşüyorum neden olabilir...............1=opera browser kullanıyorum 2.......internet geçmişini sürekli silliyorum ondan olabilirmi????????????.........yani efendim gendim siteden çıkış yapmadan ;düşüyorum......:)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Siteye giriş yaparken yandaki "beni hatırla" seçeneğine tık at. Ve tabi tarayıcının geçmişini silince beni hatırla seçeneğide devre dışı kalır...

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
...........yardımcı olduğunuz için çok tşkkler HALİL BEY ;o zaman internet özgeçmişini silmeyim bari....!!!!!!!:)

mahirarslan

Üye
Üye
halil bey mynet emailden siteden mesajlar alıyordum uzun zamandır siteden mesaj gelmiyor uzman bir bilgisayar kullanıcısı değilim hata bende ise nasıl düzelteceğim konusunda yardımcı olursanız memnun olurum

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Muhtemelen ondada gereksiz (spam) kutusuna düşüyordur. Gereksiz değil diye işaretlersen sorun ortadan kalkar...

Tekerlekli Sandalye