Sitemizi nasıl buluyorsunuz?

Sitemizi nasıl buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    0

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Memnuniyet durumunuzu (‘1’ hiç memnun değilimden, ‘10’ çok memnunum/beğeniyoruma kadar) bir rakamla değerlendirir misiniz?

Sitemizde değiştirilmesini/eklenmesini istediğiniz bir bölüm var mı?(bu sorunun cevabı isteğe bağlı olarak mesaj yazarak verebilirsiniz!)
Örneklemem lazım gelirse: (siteyle ilgili değil ama) sadece engelli bireylerle ilgili yayın yapan bir tv kanalı olmasını çok isterdim. (Eğer böyle bir kanal varsa da ben bilmiyorum.)

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Memnuniyet durumunuzu (‘1’ hiç memnun değilimden, ‘10’ çok memnunum/beğeniyoruma kadar) bir rakamla değerlendirir misiniz?

Sitemizde değiştirilmesini/eklenmesini istediğiniz bir bölüm var mı?(bu sorunun cevabı isteğe bağlı olarak mesaj yazarak verebilirsiniz!)
Örneklemem lazım gelirse: (siteyle ilgili değil ama) sadece engelli bireylerle ilgili yayın yapan bir tv kanalı olmasını çok isterdim. (Eğer böyle bir kanal varsa da ben bilmiyorum.)
Arkadaşlar,
google'a engelliler gen tr yazıyorum ve buluyorum bu siteyi ama şıklardaki bu rakamları anlamadım diyen çıkmaz İnşallah :)

gülümse_hayata

Üye
Üye
İlk yorumu ben yapayım:) 2010 dan buyana bu sitedeyim ilk başladığımda yeni yeni oturan bir site olmasından dolayı oldukca az üyesi olan zayıf bir haldeydi bu geçen neredeyse 4 yılda almış olduğu yol gerçekten çok güzel. Şu an ben sitemden ve sitemin gidişinden çok memnunum. Öyle bir yer edindiki bende sanki buraya bir gelip bakınmadığım zaman sanki o gün hayatımda yarım kalan birşey varmış gibi hissediyorum. Kısacası ben bu siteyi çok seviyorum:)

Sevgili üyelerimiz sizde o kıymetli fikirlerinizi bu başlık altında paylaşırsanız memnun oluruz bakalım sizlerde bizim olduğumuz kadar memnun ve sitemizi seviyormusunuz.

sinandeniz

Üye
Üye
engelliler gen tr sitesini çok kolay buluyorum tabi internet hızı iyi ise arama çubuğuna www.engelliler.gen.tr yazıyorum hop karşımda site :D

tabi bu işin latifesi bu siteyi kuran arkadaşlara başta HALİL YILMAZ arkadaşımızdan ALLAH razı olsun çok teşekkür ederim bu site sayesinde engelliliğin ne olduğunu tüm zorluklarını ve yapmam atmam gereken tüm adımları bu siteden öğrendim engelliler derneği denilen o sahtekar kurumları bence kapatmalı devlet elbette aralarında iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar gerçekten işlerini yapan gerçekten engelliler için çalışanları var onlar meclisten dışarı ama dediğim gibi onlarında sayıları iki elin parmaklarını geçmez sayıları devlet otür dernekleri kapatıp böylesine gerçekten engelliler için çalışan engelli forumlarını desteklemeli engellilere yapılan yardımlar bile bu tür ve bu forumdan yapılmalı mesela ben 6 senedir engelliyim ve bu 6 sene içerisinde birçok engelli derneğine üye oldum ve bir çoğunuda ziyaret ettim şimdiye kadar gittiğim tanıştığım hiç bir engelli derneği gerçekten engelliler için değil gerçekten kendi cebimizi nasıl daha çok şişiririz diye mücadele ediyorlar bir gün hiç unutmam eften küften belki akrabalarının arasında engelli olan birisinin bile bilebileceği bir iki soru sordum onu bile cevaplayamamışlardı bumudur yani engelli adına çalışmak engellinin faydasına olan basit bir kaç soruya bile cevap verememekmi engelli derneği kurmak. neyse bizleri yani engellileri ve tüm insanları kandırdıklarını sansınlar bizlerde kanmış olalım peki ya ALLAH he ALLAHA nasıl hesap verecekler ALLAHA havale ediyorum o tür insanları. SAYIN SİTE KURUCUSU HALİL YILMAZ'A DANDA ALLAH RAZI OLSUN böylesine muhteşem bir site kurduğu için başkane denebilirki.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Anket konusu harika hatta mükemmel ötesi :) tebrikler yalnızca ben ankete kendi adıma katılmayı uygun görmüyorum. İnsan üyelikle başlayan engelliler.gen.tr nin engelsiz yolculuğunda yoluna yönetici olarak devam etmenin getirdiği sahiplenme duygusuyla nasıl olurda kendi kendine puan verebilir ki yine kendi adıma bu sitenin yarısı benim ve ben o yüzden puan olarak 10 vermeyi bile yetersiz görüyorum.

İnsan kendi emekleriyle büyütüp geliştirdiği hatta ikinci çocuğu gibi besleyip büyüttüğü evladına nasıl yorum yapabilir ki ama ille de yapmam gerekiyorsa ankete katılımı teşvik amaçlı tabii ki 10.

Gelelim olayın ciddiyetine. Unuttum.29 arkadaşımın isteği çok anlamlı onu bir kere daha yazmak istedim. Belki dikkatinizi yeniden çekmeyi başarmış olurum düşüncesiyle ;

'' Sitemizde değiştirilmesini/eklenmesini istediğiniz bir bölüm var mı?(bu sorunun cevabı isteğe bağlı olarak mesaj yazarak verebilirsiniz!) ''

Kendinizce bulunacağınız eleştirileriniz ve sitemizin gelişimi ile ilgili yapacağınız her türlü yorumu yıkıcı değil yapıcı olarak kabul edeceğimden yine kendi adıma emin olabilirsiniz.

Herşey daha özgür, daha umutlu ve daha aydınlık bir gelecek için sitemizle ilgili istek, öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Hep birlikte Engelsiz Yarınlara dileklerimle...

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Herkese Selamlar,
Gazoz Ağacı'nın övgülerini Gülümse_Hayata Editörümüz hak etmektedir. Bu anketin Fikri ona aittir.
Belki bir on - yirmi yıl sonra buralar üyelerle dolunca, Sitemizin günlük tıklanma hit'i bir milyonu aşınca bizi de bir hatırlayan olur diyeyim.
Buna rağmen yaptığım işi ve sitemi seviyorum.
Saygılar...

Tekerlekli Sandalye