Şizofreni hastasıyım zeka geriliğide var!!!

Şizof67

Üye
Üye
Ben %80 şizofreni hastasıyım. Zeka geriliği olup olmadığını ispatlamak için napmamız lazım. Yani heyete girerken psikiyatri den zeka testimi istemeliyiz yardım lütfen???

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

(Benim tam olarak bu konuda bilgim yok ama bence yapılabilecekleri aşağıya yazdım.)

Önce durumunuzu netleştirin. Psikiyatriye muayene için gidin. Hastayı psikiyatrist görsüm o tamam dedikten sonra lazım gelen tespit yapılır. (Bildiğim kadarıyla psikologlar yapıyorlar zeka testini.) Şayet iddianız lehinize sonuçlanırsa, yine testi yaptırdığınız hastaneden heyete girip sonuçları heyete sunabilirsiniz. Bu durumda raporunuza varsa böyle bir rahatsızlık işlenecektir.

Şizof67

Üye
Üye
Merhaba,

(Benim tam olarak bu konuda bilgim yok ama bence yapılabilecekleri aşağıya yazdım.)

Önce durumunuzu netleştirin. Psikiyatriye muayene için gidin. Hastayı psikiyatrist görsüm o tamam dedikten sonra lazım gelen tespit yapılır. (Bildiğim kadarıyla psikologlar yapıyorlar zeka testini.) Şayet iddianız lehinize sonuçlanırsa, yine testi yaptırdığınız hastaneden heyete girip sonuçları heyete sunabilirsiniz. Bu durumda raporunuza varsa böyle bir rahatsızlık işlenecektir.
Kardeşim şizofreni hastası %80 raporu var beyfendi. Yani psikiyatri ye çıkıp zeka testimi istemeliyiz

Şizof67

Üye
Üye
Merhaba,

Kardeşim şizofreni hastası %80 raporu var beyfendi. Yani psikiyatri ye çıkıp zeka testimi istemeliyiz

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Kebapçıya ''-bir buçuk adana çek buraya!'' der gibi algılanır bu ülkede doktorlardan zeka testi isteğiniz bence.
Kaldı ki kebapçılar bile zenginledi artık. :) Bu tarz istekleri kaba buluyorlardır bence.

(O sizin ''zeka testi'' sipariş edeceğiniz psikiyatrların ipten aldığı onlarca insan tanıdım ben. Haliyle; haklı olarak biraz egolu oluyorlar.)

Sonuç olarak:
Önce tatlı dille meramınızı anlatmalısınız. Rapora niye ihtiyacınız var mesela. Sonra kibarca isterseniz bunu şık olur.

Uygunsa/Uygun görülürse, alırsınız yüzdenizi.

Tekerlekli Sandalye