sohbet odası

marcus_oredius

Üye
Üye
genelde sohbet odasında bulunuyorum. aklınıza takılan konular olursa ortdanda sorabilirsiniz.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşım,

Geç farkettin ama sen o odaya bayıldın değil mi? :) üyeliğin tekrar hayırlı olsun ve senin bu sitede ne kadar mutlu olduğunu hissediyorum ben :) aynı benim gibi :)

marcus_oredius

Üye
Üye
evet insanlarla etkileşim kurmayı seviyorum. bu sitede çok iyi bir ortamı olan iyi insanların bulunduğu bir yer.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Kişi karşısındakini kendi gibi görür, kendi gibi tanırmış :) sen de çok iyi olduğun için öyle görüyorsun şüphesiz :) Bu site benim kaderimi değiştirdi sanki, öyle karamsardım ki ilk başlarda sanki yeniden hayata tutundum diyebilirim abartı sayma ama...

İlk başlarda ben de anlayamıyordum ama şimdi çok iyi anlıyorum arkadaşım ; eğer sana sorulan sorulara forumlar aracılığıyla cevap verirsen çok daha fazla kişi faydalanmış olur ve sohbet odasına herkes girmediğinden diğer arkadaşlara çok daha fazla faydan olur. Bunu belirtmek istedim sadece. Ayrıca forumlar çok önemli ve o konuları üye olmayan misafirlerde okuyabiliyor...daha çok insana yardımcı olmuş oluyorsun yani...

Sevgiyle,

marcus_oredius

Üye
Üye
anlıyorum ama bazen insanlar kişiselolarak sormak istedikleri oluyor aklındakini ifade edemediklerisorular oluyor o konuda yardımcı olabilrsem diye yazdım

derderbo

Üye
Üye
Arkadaslar bende 2 seneye yakin bu siteyi takip ediyorum katakori yoneticilerizi cok begeniyorum.Bilgi donanimlari fevkalede guzel.Bu siteyi diger sitelerden farkli kilan en onemli ozellik siteye giren uye ve misafir farketmez ayni deger sorulara,sorunlara cevap ve cozum uretiliyor.Bu sitenin en altan en uste yoneticilerini kutluyor basarilarinizin devamini bekliyorum.Ankara'dan selamlar

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli arkadaşım Gazaz Ağacı'na bende katılıyorum bire bir soru cevap yerine forumda konu açılarak cevaplandırılmasından yanayım. Hatta özel mesajla bile soru sorup cevaplanmasını pek uygun bulmuyorum tabiki istisnalar çok özel durumlar olabilir buna lafım olamaz ama genel olan konuların site içinde sorulup cevaplanmasından yanayım. Herkez bu soru cevaplarda kendinden bir takım şeyler bulabilir bir cevapsız sorusu yanıt bulabilir.

Tabiki sizinde bu teklifi iyi niyetinizden ve yardımcı olmak adına yaptığınızdan kuşkum yok yardımcı olmak adına yapmış olduğunuz girişimden dolayı teşekkür ederiz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sitemize dair güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bu siteyi kurduğumuz ilk günlerde en büyük hayallerimden biride sitenin "üyeler tarafından sahiplenmesiydi" Şimdi sevinerek görüyorum ki bu isteğim yavaş yavaş gerçekleşiyor.
İsmail, ben bugüne değin bana özel mesajla sorulan tüm soruları forumda sormalarını isteyerek foruma yönlendiriyorum. Bunu yapmamdaki amaç şu. Bir kişiye özel mesajla bilgi verirsen sadece o kişi bilgilenmiş olur. Ama aynı şeyi forumda yaparsanız o konuyu yüzlerce, binlerce, onbinlerce insan okur ve bilgilenir. Yani amaç olabildiğince çok kişiye yardım etmekse bu bilgi akışı mutlaka FORUMLAR üzerinden yapılmalıdır.
Seninde yöneticisi olduğun ÖMSS kategorisindeki konuların okunma sayısını görüyorsundur. 10 -15 binleri geçen konular var. Aynı soruyu sohbet odasında cevaplasan bu bilgiyi 1 kişiye, forumda yapsan 10 bin kişiye vermiş olursun. Hasılı en doğrusu ve mantıklısı bilgi alışverişi ö.m yada sohbet odası aracılığıyla değil forumlar üzerinden gerçekleştirmek. Ama senin dediğin gibi çok çok özel sorular olur, yada ne bileyim sohbet odasında laf ÖMSS den açılır o zaman tabiki bilgi verilebilir.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
marcus, rol yapma oyunu ne demek? sosyal gruplarında vardı da merak ettim???

Tekerlekli Sandalye