Sol ayak 6 cm kısalık nedeniyle ÖTV indirimi?

haci0121

SMS Activated
Merhaba arkadaşlar ben ötvsiz araç almak için adana aykan wolswogen bayisine gittim engelim sol ayak 6 cm kısa raporum sürekli bayi bu rapor iş görür dediler adana maliye kabul etmedi vergi dairesine gittim dediler raporun teşhis kısmını eksik yazmıslar sadece sol kalça çıkığı yazmışlar ver gi dairesi ayak kısalığı hareket kısıtlığı güç kaybı yazarlarsa faydalanabilirsin sorun bu arkadaslar şmdi ben bu raporu nasıl yapacağım böyle durumla karşılaşan arkadaslar veya bilen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim teşekürler

Raporu çıkartırırken ÖTV indirimden faydalanmak için çıkartıyorum dediniz mi? Raporda otomatik vites araç kullanır ibaresinin bulunması yada buna karşılık gelen 10.02 kodunun olması gerekiyor. Rapora itiraz edip yeniden değerlendirme isteyebilirsiniz.

Halil abi evet söyledim raporum özel tertibat kulanabilir raporum mevcut sadece engelim net bi şekilde yazılmamış raporum sürekli ehliyetimide almısım otomatik vites 10.02 sağlık kurulu raporumdaeksiklik varmıs şmdi nasıl ni yol izlemeliiyim halil bey

Halil abi 5 yıl önce çıkarttığım doğuştan kalca cikikligi raporum var 5 cm.kisalik h sınıfı ehliyet var ötv den muaf arac almak icin ama yuzdelik yazmiyor bayi ile gorustum %delik oran yazmasi lazim diyor. Tuzuk genelge madde varmi vergi dairesini nasil ikna edebilirim.ayrica bu raporla daha önce ötv den muaf arac aldim bu konuda bilgilerinden faydalanmak istiyorum.tlf ile görüşebiliriz 0536 4598837

Geri