Sol bacak %52 raporla ÖTV indirimi?

sati74

Üye
Üye
Sol bacaktan 52 engelliyim. Raporum 2 yillik ti ve bitti tekrar heyete girdim. Bu ay aciklanacak. Raporumun dusme olasılığı var midir? Dusmez ise otvsiz arac alabilir miyim? Ne yapmam lazim? H sinifi ehliyetini almam uzun surer mi , tekrar heyete firdigimde sonuçların aciklanma suresi ne kadardir ? Kafami yoran sorular bunlar yardimci olursaniz sevinirim.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Rapor oranınız düşer mi kesin birşey söylemek çok zor ancak sol bacaktan engelliler ÖTV indirimli araç alabiliyor. Yalnız bu aldığınız raporla ÖTV indirimi için geçerli olmaz. ÖTV indirimi için izleyeceğiniz yol şu şekilde ehliyet için aile hekimine muracaat o sizi hastaneye ilgili branş dokturuna sevk edecek daha somnra hastanede ötv indirimi için rapor almak istediğinizi söyleyeceksiniz ve yeniden rapor alacaksınız.

sati74

Üye
Üye
Bu raporun da açıklanma süresi var mi bunu da 1 ay bekleyecek miyim? Teşekkürler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Raporların verilme süresi her hastanenin yoğunluğuna göre değişiyor. Bu yüzden net tarih vermek mümkün değil.

sati74

Üye
Üye
Istanbul Göztepe eğitim araştırma ya 20yildir gidip geliyorum. Doktorlar benim halimi biliyor orada. Araba raporu icin orada girsem uygun olur mu?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Tabiki. Sizin duurmunuzu bilen tanıdık DR lar daha iyidir.

Tekerlekli Sandalye