sol bacak engelinden ötv'siz araç alan arkadaşlar varmı

unal66

Üye
Üye
iyi günler yakın zamanda sol bacak engelinden dolayı rapor ve ötv'siz araç alan varmı.

unal66

Üye
Üye
daha dogrusu "B sınıfı engelli ehliyeti alır. otomatik vites araç kullanır. ÖTV istisnasından yararlanır." şeklinde mi yazıyor?

h.orh.an

Üye
Üye
daha dogrusu "B sınıfı engelli ehliyeti alır. otomatik vites araç kullanır. ÖTV istisnasından yararlanır." şeklinde mi yazıyor?
Babamin ehliyeti hic yoktu. Yeni ehliyet aldik ehliyette 10.02 kodu yaziyor yani otomatik vites arac surebilir. O ehliyet ve elimizde bulunan raporla galeriye basvurduk araci aldik

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

unal66

Üye
Üye
cevabınız için teşekkür ederim. aslında ben engelli raporunda ki açıklamayı sormuştum.

h.orh.an

Üye
Üye
cevabınız için teşekkür ederim. aslında ben engelli raporunda ki açıklamayı sormuştum.
be1014cdfa706c3c07e1d29dbb813c66.jpg

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

unal66

Üye
Üye
tertibatlı otomatik vites araç yazıyo tertibatlımı sizinki

buraakatakan

Üye
Üye
Ben bugun kursa kayit oldum otomatik aracla sinava sokucaklar beni ve sol kolum ampute il saglik mudurlugunden aldigim raporda Surucu belgesi alabilir sag elden tertibatli otomatik vitesli motorlu arac
102,47,78 35.04 ,40.14 kod numaralari yaziy

by_berkant50

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen çok acil yazabilir misiniz / Babaannem 80 Yaşında , Şeker Hastası , Kolesterol, Tansiyon , Bacaklarda Şişme , Yürüme Engelli , Bakıma Muhtaç , Görme Kaybı , Kulak Burun Boğaz Hastalığı , Babaannem Adına %90 Rapor Alma İhtimalimiz var mı acaba OTOMOBİL İÇİN Ötv

SM-N910C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

buraakatakan

Üye
Üye
Ben bugun kursa kayit oldum otomatik aracla sinava sokucaklar beni ve sol kolum ampute il saglik mudurlugunden aldigim raporda Surucu belgesi alabilir sag elden tertibatli otomatik vitesli motorlu arac
102,47,78 35.04 ,40.14 kod numaralari yaziy

takuri

Üye
Üye
%40 olarak ötv indirimi poliesekel doğuştan çocuk felci sol alt ekstprede artı B engelli ehliyeti 102-47-78. Kodlu aldım hiç bir sorun yaşamadım raporum 2017 tarihli güncel eski raporlar geçmiyor artık

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

eynipa

Üye
Üye
merhaba hayrlı olsun oncelıkle.peki ruhsatınızda ozel bır ıbare varmı aracı kımlerın kullanabılecegıne daır?Birde aparatlı mı aldınız?

erdek82

Üye
Üye
Benim rapor da otv indiriminden faydalanabilir otomatik vites kullanmasına gerek yoktur diye çıktı oran %47 ne yapamam gerekli acaba

SM-E700F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

takuri

Üye
Üye
Otomatik sol ayağımda rahatsızlığım ruhsatta benim adım yazıyor tertibat olmadığından herkes aracımı kullanıyor otomatik araç ibareli ehliyeti olanlar bilgisi olsun tertibat araçda donanım varsa hiç bilmiyorum bilginiz olsun

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye