sol bacak engelinden ötv'siz araç alan arkadaşlar varmı

unal66

SMS Activated
iyi günler yakın zamanda sol bacak engelinden dolayı rapor ve ötv'siz araç alan varmı.

daha dogrusu "B sınıfı engelli ehliyeti alır. otomatik vites araç kullanır. ÖTV istisnasından yararlanır." şeklinde mi yazıyor?

cevabınız için teşekkür ederim. aslında ben engelli raporunda ki açıklamayı sormuştum.

cevabınız için teşekkür ederim. aslında ben engelli raporunda ki açıklamayı sormuştum.
be1014cdfa706c3c07e1d29dbb813c66.jpg

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Ben bugun kursa kayit oldum otomatik aracla sinava sokucaklar beni ve sol kolum ampute il saglik mudurlugunden aldigim raporda Surucu belgesi alabilir sag elden tertibatli otomatik vitesli motorlu arac
102,47,78 35.04 ,40.14 kod numaralari yaziy

Arkadaşlar lütfen çok acil yazabilir misiniz / Babaannem 80 Yaşında , Şeker Hastası , Kolesterol, Tansiyon , Bacaklarda Şişme , Yürüme Engelli , Bakıma Muhtaç , Görme Kaybı , Kulak Burun Boğaz Hastalığı , Babaannem Adına %90 Rapor Alma İhtimalimiz var mı acaba OTOMOBİL İÇİN Ötv

SM-N910C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Ben bugun kursa kayit oldum otomatik aracla sinava sokucaklar beni ve sol kolum ampute il saglik mudurlugunden aldigim raporda Surucu belgesi alabilir sag elden tertibatli otomatik vitesli motorlu arac
102,47,78 35.04 ,40.14 kod numaralari yaziy

%40 olarak ötv indirimi poliesekel doğuştan çocuk felci sol alt ekstprede artı B engelli ehliyeti 102-47-78. Kodlu aldım hiç bir sorun yaşamadım raporum 2017 tarihli güncel eski raporlar geçmiyor artık

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

merhaba hayrlı olsun oncelıkle.peki ruhsatınızda ozel bır ıbare varmı aracı kımlerın kullanabılecegıne daır?Birde aparatlı mı aldınız?

Otomatik sol ayağımda rahatsızlığım ruhsatta benim adım yazıyor tertibat olmadığından herkes aracımı kullanıyor otomatik araç ibareli ehliyeti olanlar bilgisi olsun tertibat araçda donanım varsa hiç bilmiyorum bilginiz olsun

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Geri