Sol diz AVN %22 özür oranıyla ÖTV'den yararlanır mıyım?

SU35

Üye
Üye
Raporumda sol diz avn nedeni ile hareket kısıtlılığı %22 özür oranı yazıyor.
Açıklamalarda özel donanıma gerek yoktur. Otomatik vitesli araç kullanabilir diye belirtmişler. vE ÖTV yi işaretlemişler. Bu oram ve ibare ile otomatik vites aracımı ÖTV siz alabilirmiyim:(

SU35

Üye
Üye
Ancak bu konuyla ilgili o kadar az bilgi sahibiki dr. lar bana biz yazarız ama sen alamazsın oranın %40 ın altında dediler. Benım diğer rahatsızlıklarımla %50 özür oranım var diğer raporumda gitiğim her hastane ayrı oran verdi bana iyice kafam karıştı:( hem özel donanıma gerek yoktur yazmışlar hem otomatik vites kullanabilir demişler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
ÖTV indirimli araç alabilmek için rapor oranının önemi yok.

SU35

Üye
Üye
çok teşekkür ediyorum. Peki bu 2 ibarenin olması bir sıkıntı cıkarır mı_
özel donanıma gerek yoktur. Otomatik vites kullanabilir:(

SU35

Üye
Üye
şimdi araç baktığım firmanın trafik takipcisi aradı:( raporunuzu sormaya gerek yok. oranınız %90ın altında yararlanamazsınız diyor:) arkadaş kararı vermiş yani.Allam deli olucam.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yukarda verdiğim linkin bir çıktısını alıp onlara gösteriniz.

SU35

Üye
Üye
inanın şuan sınırımden ağlıyorum.Ya kendi derdimiz sanki yetmiyor birde ne kadar sorun varsa cıkarıyorlar. Kuzenım devlet hastanesınde calışıyor daha önce gun almışta bana sağlık kurulu ıcın ben raporumu aldığımı söylemedim. Kurul görevlisi bana dıyorki daha önce vergi indirimi için oranlı rapor aldıysan asla başka bir yerden rapor alamazsın ayrıca ortopedik engelin %40 altında oldugundan zaten vermezler.
Ben vergi indirimim için başka hastaneden rapor aldım ötv indirimi için başka hastaneden peki onlar nasıl verebilri. Ayrıca %40 ın altında aslaaa alamazsın nerde yazıyor:) ya bu insanlara birileri yönetmelik kanun okutsun. Bizmi öğretecez millete işini.

Tekerlekli Sandalye