Sol kolum yok. Raporumda özel donanımlı araç kullanır yazıyor?

ilhan odabaşı

Üye
Üye
merhabalar sol kolum yok h sınıfı ehliyet aldım.hem raporumda hemde ehliyette özel donanımlı araç kullanabilir yazıyor.herhangi bi açıklama yok.bir kaç plazaya sıfır araç için başvurdum sol kol kaybı olanlara ötv indirimi olmadığını söylediler.ben şimdi ne yapmalıyım böyle bir hakkım yokmu eğer yoksa ne yapmalıyım ehliyetim var ama hangi aracı kullanacağımı kim belirleyecek.iyi günler kolay gelsin

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sol koldan engelliler hiç bir şekilde ÖTV indiriminden yararlanamıyor malasef. Sizin amacınız ÖTV indirimli araç almakmıydı?

ilhan odabaşı

Üye
Üye
ewet öyleydi ama olmuyorsa ben şimdi ne yapmalıyım.trafik polisi durdurduğunda özel donanımlı araç kullanabilir yazan bi h sınıfı ehliyetim var.aracta bi donanım yok bu konuda ne yapabilirim şimdiden tşkler

İsen Buga

Üye
Üye
araça ne tür donanım gerekli? Atıyorum sinyal kolu sağa alınması dışında başna donanım varmı?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Keşke özel donanımlı araç kullanır ibaresi yerine otomatik vitesli araç kullanır ibaresini yazsalar dı. Nasıl olsa siz ÖTV den yararlanamayorsunuz özel donanım her halukarda başınızı ağrıtır. Soldaki sinyal kolunun sağdan kullanılması için bir aparat takılabilir ama en temizi otomatik vites araç kullanır ibareli bir rapordu.

Tekerlekli Sandalye