Sol kolumdan engelliyim. Bu raporla ÖTV den yararlanır mıyım?

buraakatakan

Üye
Üye
Sol kol engelliyim otvsiz arac bu raporlarla alinir mi

Saglik kurulu raporumda h sinifi ibaresi filan yok ama ehliyet icin aldigim il saglik kurulundan orda hersey yaziyor onla otvsiz arac alabilirmiyim

IMG-20170320-WA0006.jpg

IMG-20170320-WA0005.jpg

buraakatakan

Üye
Üye
Ben size soyliyim ne yazdigin ilk saglik raporunda
Surucu belgesi alabilir sag elden tertibatli otomatik vitesli motorlu arac ilk saglik komisyonuna sevki uygundur
102,47,78 35.04 ,40.14 kod numaralari yaziyor
Saglik kurulu raporumda ise engel derecem.engelim yaziyor diyer saglik kurulu raporlari gibi arkasinda kutucuklar yok simdiden tesekkurler

balkesli

Üye
Üye
burada önemli olan 78 kodu sadece otomatik vites kullanır diğer kodlar kısıtlayıcı ve özel donanıma girmeyen kodlar otomatik vites özel donanım sayıldığı için ötv indiriminden yararlanabilirsiniz.
maliye sizden ötv indiriminden yararlanır diye yeni bir rapor daha isteyebilir yetkili bir hastaneden sadece ötv indirimi için rapor almanız gerekir isterse.

buraakatakan

Üye
Üye
Bugun kursa gittim b ehliyet verebilceklerini soylediler yanlis degil diilmi

balkesli

Üye
Üye
değil engelli ehliyeti diye bir şey yok b sınıfı ehliyet alacaksınız ehliyetinizde raporda olan kodları yazacaklar

buraakatakan

Üye
Üye
değil engelli ehliyeti diye bir şey yok b sınıfı ehliyet alacaksınız ehliyetinizde raporda olan kodları yazacaklar

kursa kayit oldum kapida reno clio otomatik arac vardi onla sinava giricekmisim dogrumudur hoca motor sinavida dahilmis artik bize

Tekerlekli Sandalye