Sol kolumu kullanamıyorum. Özel güvenlik görevlisi olabilir miyim?

mekansız67

Üye
Üye
Askerlik yapmadim ama durumum musait özel guvenlik yapmaya cok musait sadece sol kolum ama kullanbiliorum her seyimi yapabiliorum ne yapabilrim YUZDE 56 RAPORUM VAR

Moderatörün son düzenlenenleri:

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
%56 lık özürlülük oranıyla özel güvenlik görevlisi olabilme ihtimalin neredeyse %0. Güvenlik şirketleri bu konuda çok hassas davranır ve sapa sağlam elemanlar arar.

İsen Buga

Üye
Üye
Özel Güvenlik firmalari ile görüş. Durumunuza dair olur derse sende işlemlere başlarsınız; Durumunuzu gizlerseniz ielride işinizi ve tazminatı kaybedebilirsiniz. Buna rağmen Firmalar sizin durumunuzu uygun görmeyip görev vermeye yanaşmazsa Halil Yılmaz'ın dediği gibi ise yapacak birşey yok başka alternatiflere bakacaksınız. Yani İlla ki özel güvenlikçi olmak zorundamısınız demek istiyorum yapabileceğin başka işler de var...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Ey güzel yurdumun güzel insanı,

Yapabileceğin ve gerçekten çok başarılı olacağın bir çok iş varken bu imkansızı istemek niye?
Ben de ortopedik engelliyim ama buz pateni yapmak istiyorum ne olacak şimdi? :)

Gel üzme kendini ve başka alanlara yönelmeye çalış olur mu ?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam,
canım ben arkadaşın mesaj bölümünü kullanıyorum. ayrıca özel güvenlik görevlisiyim x ray da. özel bi bankada çalışıyorum. sağlıklıyım ama inan başka bi şansım olsaydı kesinlikle bunu tercih etmezdim. öyle dışardan bakıldığı kadar kolay bir meslek diil çünkü. binbir türlü insanla uğraşıyosun ve sürekli bekliyosun. zaman hiç geçmiyo sanki , hapisaneye tıkılmış gibi hissettiriyorlar. düşün ki 7 yıl nöbet tuttum ama bana kazandırdığı hiç bişey olmadı bu güne kadar , kendini hiç geliştiremiyorsun. ayrıca ayakta beklediğin için bacaklarında varisler oluşuyo zamanla senden sürekli bişeyler kayboluyor ama getirisi inan ki yok.... gözlerin bozuluyor saatlerce ekrana bakmaktan ama kimsenin umrunda olmuyor. maksat iş yürüsün çünkü onlar için. gel gelelim senin isteğine güzel kardeşim sertifikan olmadan kesinlikle bu işi yapamıyosun. heyet raporu alman gerekiyor, oradan özel güvenlik görevlisi olur damgası olmadan bu işi kesinlikle yapamıyosun. kısacası ben 30 yaşındayım bu işi kesinlikle tavsiye etmiyorum zamanla pisikolojik olarakda yıpranıyosun. emin ol yapabileceğin çok daha güzel işler çıkacaktır karşına. sonuçta bence bu senin için bir kayıp değil emin ol. inşallah senin çok daha iyi yerlere geldiğini duyarım arkadaşımdan. bunun için üzülmeye değmez ,hep mutlu olursun inşallah.

şunu da eklemek istiyorum x ray cihazı radyasyon yayan bir cihazdır görevlinin kesinlikle dozimetre kullanması gerekiyor. ama malasef ben 5 yıldır böyle bi cihaz taşımadım üzerim de ne kadar radyasyona maruz kaldığım bilenemiyor o nedenle. güvenlik görevlisine verilen değer bu olsa gerek güzel yurdum da.....

Tekerlekli Sandalye