Sony Xperia SP,Xperia T3,Xperia T2 Ultra,Xperia Tipo Telefon İncelemeleri

Sony Xperia SP, özellikle çift çekirdek 1.7 GHz güçlü işlemci hızı ve 2370 mAh'lık güçlü pil kapasitesi ile dikkati çekiyor.

Sony Xperia SP.jpg

Sony Xperia SP Telefon İncelemesi

Sony Xperia SP'nin başlıca özellikleri;

Ekran: 4.6'' 720 x 1280 Piksel
İşletim Sistemi: 4.1 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.7 GHz
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 8 Megapiksel
Ağırlık: 155 Gr
Pil: 2370 mAh

Corning Gorilla Glass ve Sony Mobile BRAVIA Engine 2 ekran kalitesine sahip olan Sony Xperia SP 8 GB dahili hafızaya sahip ve bu hafızanın 5.5-6 GB'lık kısmı kullanıcı için ayrılmış. Ama eğer bana yetmez diyorsanız SD kart ile 32 GB daha arttırmanız mümkün.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sony Xperia T3 Telefon İncelemesi

Sony Xperia T3 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.3'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 1.4 GHz Cortex-A7 (4 çekirdek)
Kamera: 1.1 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2500 mAh
4G (LTE): Var
Ağırlık: 148 gr
Kalınlık: 7 mm

7 milimetrelik inceliği ve paslanmaz çelik çerçevesi ile dikkati çeken Sony Xperia T3 akıllı cep telefonu ayrıca 4G (LTE) iletişimi de desteklemekte.

Cihaz 8 GB'lık dahili hafızasına ek olarak ayrıca 32 GB'a kadar mikrü SD kartları da desteklemekte ve 8 megapiksellik arka kamerası 1080p Full HD ve HDR video kaydı yapabilmekte.

Son olarak değişik renk seçenekleri bulunan Sony Xperia T3'te NFC ve A-GPS desteğinin yanı sıra FM Radyosu da bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sony Xperia T2 Ultra Telefon İncelemesi

Sony Xperia T2 Ultra ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 6.0'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.4 GHz Cortex-A7 (4 çekirdek)
Kamera: 1.1 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 3000 mAh
Çift Hat: Opsiyonel
Ağırlık: 171.8 gr
Kalınlık: 7.7 mm

6 inçlik dev ekran boyutuna sahip olan ve Android 4.3 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Sony Xperia T2 Ultra ayrıca Çift Sim kartı destekleyen Sony Xperia T2 Ultra Dual modeli ile de piyasada olacak.

1.4 GHz'lik 4 çekirdekli işlemciye ve 8 GB'lık dahili hafızaya sahip olan cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

Her iki modelde de A-GPS desteği de bulunmakta ve ayrıca Sony Xperia T2 Ultra modeli 4GB (LTE) iletişimi de desteklemekte.

Sony Xperia Tipo Telefon İncelemesi

Sony Xperia Tipo'nun başlıca özellikleri;

Ekran: 3.2''
İşletim Sistemi: Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich)
Dahili Hafıza: 2 GB
Ram: 512 MB RAM
Pil: 1500 mAh
Kamera: 3.2 Megapiksel
İşlemci Hızı: 800 MHz

Sony Xperia Tipo Android işletim sisteminin son sürümüne sahip olmasının yanında,ters çevirince sessize alma özelliği,harekete duyarlı resim ve video izleme,tam dolu şarj ile 30 saat müzik dinleyebilme ve ofis dosyalarını görüntüleme gibi fiyatına ve boyutlarına göre oldukça marifetli ve gelişmiş bir akıllı cep telefonu.

Ekli dosyalar

• Sony Xperia SP.jpg
    Sony Xperia SP.jpg
    50.6 KB · Görüntüleme: 133
Geri