Sony Xperia Z1S,Xperia Z2,Xperia Z3,Xperia Z3V, Telefon İncelemeleri

Android 4.3 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Sony Xperia Z1s akıllı cep telefonunun 20.7 megapiksellik kamerası dışında dikkati çeken bir tarafı da, IP58 sertifikalı olması diyebiliriz.

Sony Xperia Z1s.jpg

Sony Xperia Z1s Telefon İncelemesi

Sony Xperia Z1s akıllı cep telefonu ve başlıca özellikleri;

Ekran Boyutu: 5'' 1920 x 1080 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 2.2 GHz
Dahili Hafıza: 32 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 20.7 Mp Arka
Pil: 3000 mAh
Ağırlık: 162 gr
Kalınlık: 8.9 mm

Cihaz suya, toza ve darbelere karşı dayanıklı olmasının dışında, 1 metreye kadar suda 30 dakikaya kadar dayanabilmekte.

2.2 GHz'lik 4 çekirdekli işlemciye, 32 GB'lık dahili hafızaya ve 2 GB'lık Ram kapasitesine sahip olan Sony Xperia Z1s, ayrıca 64 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sony Xperia Z2 Telefon İncelemesi

Teknik Özellikler

Telefon Tipi: Düz
Şebeke Frekansı: 4 Bant(850,900,1800,1900)

İşlemci Özellikleri

İşlemci Hızı: 2.3 GHz

Ekran Özellikleri

Ekran Boyu: 5.2 inch

Kamera Özellikleri

Kamera Çözünürlük (mp): 20.7

Bellek

Dahili Hafıza: 16 GB

Ekran Özellikleri

IPS Panel: Var
Dokunmatik: Var
LCD: Var

Bağlantı Özellikleri

3.5 mm mini jack: Var
HSPA + 42 Mbps: Var
NFC: Var
4G: Var
Wi-Fi: Var
Wi-Fi hotspot: Var
DLNA: Var
3G: Var
GPS: Var
HSDPA: Var
USB 2.0: Var
Bluetooth 4.0: Var
Micro SD: Var
Hoparlör: Var

Multimedya Özellikler

Uçuş Modu: Var
HDR Video: Var
Full HD 1080p Kayıt: Var
Müzik Çalar: Var
HandsFree: Var
Flash Lite Desteği: Var
Java: Var
Anında Mesajlaşma: Var
MP3 Çalar: Var
MMS: Var
E-Posta: Var
3.5 mm Audio Çıkış: Var
MP4 Oynatıcı: Var
Navigasyon: Var
Yüz Tanıma: Var
Çift Kamera: Var
Desteklenen Hafıza Kartı Micro SD: Var

Kamera Özellikleri

HD Video Kaydı: Var
LED flash: Var
Yüz algılama: Var
Gülücük yakalama: Var
Panaromik çekim: Var
Otomatik Odaklanma: Var
Görüntü sabitleyici: Var
Görüntü Efektleri: Var
Görüntülü Görüşme: Var

Diğer

İşletim Sistemi: Android Kitkat 4.4.2 Bilgi
İşletim Sistemi Türü: Android

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sony Xperia Z3 Telefon İncelemesi

Sony Xperia Z3 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.2'' 1080 x 1920 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.4 (KitKat)
İşlemci: 2.5 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 ve 32 GB
Ram: 3 GB
Kamera: 2.2 Mp Ön ve 20.7 Mp Arka
Pil: 3100 mAh
NFC: Var
4G (LTE): Var
Ağırlık: 163 gr
Kalınlık: 7.3 mm

Android 4.4.4 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Sony Xperia Z3 akıllı cep telefonu özellikle 2.5 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 işlemcisi ve 3 GB'lık Ram kapasitesi ile dikkati çekiyor.

Ayrıca cihaz 4K Ultra HD video kaydı yapabilen 20.7 megapisellik arka kamerası ve Toza, Darbelere ve Suya karşı IP58 dayanıklılık sertifikasına sahip. Sony Xperia Z3 Compact, 1 metreye kadar suda 30 dakikaya kadar su geçirmeden kalabiliyor.

3100 mAh'lık güçlü bir pil kapasitesine sahip olan Sony Xperia Z3 Compact, 16 ve 32 GB'lık dahili hafızasına seçeneklerine ek olarak ayrıca 128 GB'a kadar mikro Sd hafıza kartlarını da desteklemekte ve bunun yanında RDS destekli FM Radyosu ve A-GPS desteği de bulunmakta.

Sony Xperia Z3v Telefon İncelemesi

Sony Xperia Z3v akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.2'' 1080 x 1920 IPS TRILUMINOS
İşletim Sistemi: Android 4.4 (KitKat)
İşlemci: 2.5 GHz (4 çekirdek)
Ram: 3 GB
Dahili Hafıza: 32 GB
Kamera: 20.7 Megapiksel
Pil: 3200 mAh

Android 4.4 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Sony Xperia Z3v akıllı cep telefonu Z3'e benzerliği ile dikkati çekiyor. Fakat bir kaç küçük detay ile ondan ayrılıyor. (Örneğin Batarya gücü gibi)

Amerikada yalnızca Verizon mağazalarında satışı gerçekleşecek olan Sony Xperia Z3v'nin kamera ve işlemci özellikleri Xperia Z3 ile aynı. Xperia temeları, PS4 Remote Play, 4K video özellikleri de yine ortak.

2.5 GHz 4 çekirdekli Snapdragon 801 işlemciye sahip olan cihaz 1.5 metreye suda 30 dakika kalabiliyor ve 32 32 GB'lık dahili hafızası mikro SD hafıza kartları ile 128 GB'a kadar daha arttırılabiliyor.

Ekli dosyalar

• Sony Xperia Z1s.jpg
    Sony Xperia Z1s.jpg
    49.3 KB · Görüntüleme: 127
Geri