Sosyal güvenlik kurumuna atananlardan istenecek belgeler?

canbaz78

Üye
Üye
merhaba

istanbul sosyal guvenlık kurumu baskanlıgına atandım hangı evraklar gereklı ve bu evrakları ankaraya mı? istanbula mı? teslım edılecktır yardımlarınızı rica edıyorum..

tufan01

Üye
Üye
öncelikle hayırlı olsun bende aynı kurumun adana iline atandım büğün saba ankara insan kaynaklarını aradım birkaç gün için netteki sitelerinde hangi belgeleri isteyeceklerini yayınlıyacaklarmış belgelri ya aps ile yada direk ankaraya giderk teslim edcekmişiz beni dinlersen elden anakaraya götür yolda felan kayıp olur bunca caba boşa gider daha fazla bilgi alırsan paylaşıcağım sende bilgi alırsan bana mesaj atarsan sevinirim.

canbaz78

Üye
Üye
bende bugun aradım ankarayı aradım yarın yada çarşamba gunu sgk sitesınde acıklanacakmış bende elden goturcemn cuma gunü için işyerınden izin aldım...

tufan01

Üye
Üye
ben az önce sitede gördüm istenen belgeler açıklanmış ve 03.04.2013 tarhine mesai bitimine kadar anakara sgk insan kaynaklarına teslim edeceğiz.

tufan01

Üye
Üye
canbaz78 arkadaşım sen dün sgk gidecektin ne oldu nasıl geçti işe ne zaman başlıyacakmışız bana bilgi veririsen sevinirim bende pazartesi ankaraya gidecem

canbaz78

Üye
Üye
canbaz78 arkadaşım sen dün sgk gidecektin ne oldu nasıl geçti işe ne zaman başlıyacakmışız bana bilgi veririsen sevinirim bende pazartesi ankaraya gidecem

22.03.2013te ben evraklarımı verıdm teblıgat gelıcekmiş eve ve sgk gov trden acıklanacakmış 3 nısandan sonra ancak arkadaslar bılgınız olsun raporun ve askerlık belgesının noter onaylı olması yada aslı ile bırlıkte fotokopisini goturmenız sart..

tufan01

Üye
Üye
bilgi için teşşekür edederim canbaz78 evet bende pazartesi günü gittim aslı gibidir de biraz sorun oluyor özelikle raporun aslını istiyorlar orada kendileri fotokobi çekip aslı gibidir yapıp aslını tekrar size veriyorlar bu bahstiğim tüm blegeler için (diploma,muaf raporu ,özürlü raporu) bana aynısını söylediler onbeş gün içinde tebligat gelir dediler.evrak teslim etmeyen arkadaşlara aslı ile gitmelerini öneririm.

canbaz78

Üye
Üye
teblıgat adrese mı yoksa ıneternetten mı olucak sonuclar bilgiisi olan varmı ?

tufan01

Üye
Üye
tebligat adrese gelecek zaten dilekçede tebliğat adresi yeri vardı bu foruda senden ve benden başaka sgk atanan yok herhalde yada sesleri çıkmıyor bir bilgi elırsan ve bana bildirisen çok memnun olurum bende bilgi alırsam sana bildireceğim kuşkun olmasın biz aynı kuruma atandık dayanışma kurmalıyız bilgi alırsan bildirmeni bekliyeceğim

tufan01

Üye
Üye
canbaz78 kardeşim herehalde yoğunsun bana dönüş yapmadınama ben sana bir bilgi vereyim dedim çarşamba günü sgk ankarayı aradım ban araştıyırılyor evler tebligat gelecek dediler bilgi olsun süreç devam ediyor

canbaz78

Üye
Üye
canbaz78 kardeşim herehalde yoğunsun bana dönüş yapmadınama ben sana bir bilgi vereyim dedim çarşamba günü sgk ankarayı aradım ban araştıyırılyor evler tebligat gelecek dediler bilgi olsun süreç devam ediyor

çalısıyorum oyuzden gerı donemedım bende aradım gecen gun ayın 20 sıne kadar acıklanacak dedıler ama eve olup olmadgını soylemedıler ayrıca sgk ıstenen belgelerde yazan bır sey vardı bu konu ıle ılgılı hersey ınter sıtesınde acıklanacak ve adres teblıgat yerıne gececektır yazıyor onu anlamadım neyın arastrılması yapılıyor sonucta atandık işe baslamama durumu olmaz herhalde..

tufan01

Üye
Üye
öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim ben evdeyim o yüzden yoğun şekilde araştırma yapıyorum sen anlıyorum iş yerinden nezama ayrılacan senin bide bu durumun var neyse bende kafayı yiyecem neyin araştırması bu anlamadımki komisyon evrakları inceliyip bitecekti ama herhalde güvenlik araştırması yapıyorlar bulunduğun ilin valilliyle yazışıyorlar diye tahmin ediyorum allahdan bilgisayar cağındayız bide bu işler eski usül olsaydı herhalde bir senede yerleşirdik işin espirisi eve tebligat geleceğiz kesin ama nezaman işte orası malüm bilgi alırsan benim paylaşmanı rica ederim bende ilk bilgide sana bildireceğim

tufan01

Üye
Üye
canbaz78 kardeşim az önce sgk ankarayı aradım tebliğatlar eve gönderildi ve atandığınız ilin müdürülüğünü arayın dediler il müdürlüğünü araqdım tamama evraklarınız geldi gelin işe başlatalım dediler bende bu sevinçle sana bilgi vereyim dedim hemen atandığın il müdürlüğünü ara iyi şanslar

derderbo

Üye
Üye
Hayırlı olsun arkadaşlar Allah memurluk hayatınızda utandırmasın.Başarılı bir çalışma hayatınızda başarılar dilerim.
Allah yar ve yardımcınız olsun.

derderbo

Üye
Üye
Arkadaşlar;Allah yeni memurluk hayatınızı hayırlı uğurlu eylesin.İnşallah başarılı birer memur olarak halka ve hakka hizmet edersiniz.

sebboy

Üye
Üye
canbaz78 kardeşim az önce sgk ankarayı aradım tebliğatlar eve gönderildi ve atandığınız ilin müdürülüğünü arayın dediler il müdürlüğünü araqdım tamama evraklarınız geldi gelin işe başlatalım dediler bende bu sevinçle sana bilgi vereyim dedim hemen atandığın il müdürlüğünü ara iyi şanslar

tebligatlar eve gönderildi demişler sizin eve geldimi tebligatınız elden aldınızmı il müdürlüğündenmi alıcaksınız yoksa tebligatı onu anlamadım

tufan01

Üye
Üye
sebboy ben ankarayı aradım tebligatlar gönderildi ama bekleme atandığı il müdürlüğünü ara dediler ben adanalıyım zaten adanaya atamam çıktı aradım hemen gel işe başlatalım dediler ve ben buğün ikinci günümdeyim şuan da masamdan sana cevap veriyorum inşallah herkez yerleşir.

tufan01

Üye
Üye
teşekkürler derdebo ben işe başladım ikinci günümdeyim inşalalh herkez yerleşir atanamayanlarda atanır.

derderbo

Üye
Üye
Hayırlı olsun kardeşim,Allah utandırmasın.Memurluk hayatınızda başarılar.

canbaz78

Üye
Üye
tebligatlar eve gönderildi demişler sizin eve geldimi tebligatınız elden aldınızmı il müdürlüğündenmi alıcaksınız yoksa tebligatı onu anlamadım

benım eve geldı 22 nısanda 24 nısanda işe başladım..

Tekerlekli Sandalye