Sosyal Sorumluluk Projesi Seyahatname İle Okula Gidemeyen Engelli Kalmayacak

Ercan_1976

Üye
Üye
Arkadaşlar,

Sizlerden bir ricam olacak. Okula gidemeyen veya gönderilmeyen çocukların (engelliler de dahil) sorunlarını ekrana yansıtacak bir televizyon programına sponsor arıyoruz. Bir sosyal sorumluluk projesi olan bu çalışma “Gidilecek Yollar Bizi Bekliyor” sloganıyla seyahatine başlamak istiyor. Yani Senarist Kırca Bey bana görev verdi ve bende yardımseverlere e-posta gönderiyorum. Anlayacağınız bana verilen bu görevi ben tek başıma yapamam. Sizlerin de destek olması gerek. Açık konuşmak gerekirse her ilden ciddi anlamda destek bulmamız gerek, söz konusu proje için. Bunu gönüllü olarak yapmamız gerek. Bu işte çıkar ilişkileri olmaması gerek. Bu nedenle ciddi bir desteğe ve gönüllü insanlara ihtiyacımız var...

Projenin tanıtımı ve SEHAYATNAME programı için ne kadar çok destek toplarsak o kadar iyi olacak. Tek sorunumuz bu. Yine anlayacağınız etrafınızdaki yardımseverlerden bu projeye destek vermeleri için teklifte bulunmanız. Bir sosyal sorumluluk projesi olan bu çalışma “Gidilecek Yollar Bizi Bekliyor” sloganıyla seyahatine başlamak istiyor. Sözün kısası: ben kervana katıldım ve sizlerinde katılmasını bekliyorum...

Ercan Avanoğlu
Yaşam Sanat Halkla İlişkiler Temsilcisi

Hüseyin Kırca' Alıntı:
Sahip çıkmadığınız değerler bir gün sizi terk ederse, özünde tüm servetinizi kaybetmiş olursunuz.

Herkes bir " ENGELLİ " adayıdır. 1 saniye sonra ne olacağını bilmeyecek kadar önemlidir hayatınız.

Gelin sizlerde "SEYAHATNAME ' DE " Yerinizi alın... TV.’de ilk kez sizlerle birlikte 81 İl’de yürüyoruz.

Saygılarımızla…

( huseyinkircasinema@gmail.com )

Adresimizden bize ulaşabilirsiniz...

Tekerlekli Sandalye