sosyal yardım görevlisyle kavga etmek

fatih soy

Üye
Üye
bu sabah sağ olsun toz ve minik tanelerle dolu kömürler geldi adam zannedersin arkası dönük 3lük basket atmaya çalışır gibi torbları kamyondan aşşa atı saydım 9 tanesi patlamış bide bana soban nerde bacan nerede diye sormazmı yazın ortasında soba ne alka dedim bana çok biliyosun diyince kafa göz dlıyordum az daha esnaf tuttu bide binanın yan tarafına attı çöp atar gibi neymiş bakmaya gelecekmiş sattımmı satmadımı diye dayı dedim llah aşkın git sabah sabah uyku sersemi elimde kalacan ters ters konuşup durma babanın malınımı indyon cebindenmi çkıyo dedim hoş SATMAYCııĞIMDA SATARIM YAKARIM sanane dangalat indir kömürünü bas git :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

veli 1500

Üye
Üye
Geri zekalı o memuriyetini yakardım onun nasıl kulanırsan kulanır onamı kalmış satarsın satmazsın ne karışıyor kim vermiş ona o yetkiyi geçmiş olsun kardeşim şikayet et bakanlığa veya valiliğe ok

fatih soy

Üye
Üye
Geri zekalı o memuriyetini yakardım onun nasıl kulanırsan kulanır onamı kalmış satarsın satmazsın ne karışıyor kim vermiş ona o yetkiyi geçmiş olsun kardeşim şikayet et bakanlığa veya valiliğe ok
cimere yazdım zaten o kendini beğenmişiği ona bırakmıcam

Kayıt almalısınız. En etkilisi kayıttır. Kayıt olmayınca ölümüne inkar edecek edepsiz.

Tekerlekli Sandalye